Galaxy Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gildovní fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Warrior CL Werth

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Warrior  CL Werth   Empty
PříspěvekPředmět: Warrior CL Werth    Warrior  CL Werth   EmptySat Nov 13, 2010 3:06 pm

Dávám sem zatím Palandelovi buildy z jiného tématu který sám založil.

PvE/PvP-Fury
PvP-Arms
Tank


Naposledy upravil Werth dne Wed Jun 06, 2012 3:58 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Warrior  CL Werth   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warrior CL Werth    Warrior  CL Werth   EmptyThu Feb 03, 2011 3:09 pm

No tak já nejsem žádnej waří odborník ale tak nějak to na mne zbylo.

Takže armse neznám vůbec, talenty na furyho mám od zmatkoně a na prot od palandela.
S obouma se mi hraje skvěle.
Základ každého wara je rage. Takže se s ním naučte zacházet. Je např. naprd nemít rage když je spuštené hero Wink.


FURY:

* Hit cap – 786.96 s 3/3 precision. - bíla čísla, melle útoky
* Yellow cap – 163.95 s 3/3 precision. -abiility/spelly
* Expertise cap – 215 - proti dodge a parry

Moje zkušenosti
Gear:
Armor penetrace je pro vás číslo 1. , číslo 2 pak critical.

Rage je počítán z Dmg co uděláte takže se velice vyplatí investovat do Armor Penetrace (ArP). Navíc každý boss má 10600 Armoru takže se vyplatí investovat každému mellečku do ArP ale pro furyho to platí dvojnásob kvůli rage. Pokud narazíte napláťáka do kterýho nedáte obstojnou melle prdu kvůli amrmoru nebudete mít rage Sad .
Jako druhý valte streght a crit,AP jen když není zbytí.
Enchant do zbraně doporučuju accuracy 25hit + 25crit - obojí je pro rage, a do main Berserking

Tady je nějaká rotace co jsem našel na netu.
Warrior  CL Werth   2ujo66pjp

Tak po vyzkoušení rotace, jí můžu jen potvrdit. Whirlwind > Bloodthirst > Bloodthirst a znovu, pokud procne bloodsurge tak Slam, Heroic strike použít jen pokud máte nad 50rage. Proti více targetů používám cleave.
Ability Recklessness a Deat Wish - používám spolu- zásadně ne na začátku boje s bossem, hrozí utrhnutí bosse (spíš jistota). Nejlépe nechat na hero od shamana, kombinovat s zapnutím trinketu nebo po procnutí trinketu(nebo jiných) či vypití potionu na haste. Nechat si ho případně na 30% Hp bosse(dostanete abilitu exucute) , zvažte podle maximalky hp bosse, 100k hp warlock rozstřílí během jednoho vašeho global CD a dáte si execute jen jednou, nebo vůbec než si veškerej boost zapnete Very Happy. Mějte full rage když spínáte boost Smile .


A jak hrát a neumírat, uvědomujte si system útoků wara, přijít do začátku boje a použít veškerej rage vám přinese jen smrt, okamžitě přeagrujete, během 3 útoků nasekáte aoe okolo 50000(do 4 mobů najednou), 3 z nich okamžitě přeberete tankovi a pravděpodobně umřete Smile. Furak má výbušné dps a je kolikrát lepší s výbuchem počkat.
Když už naberu aggro neutíkám pryč od tanka, radši jen popojdu malinko, popotáhnu moba aby tank viděl co jsem mu utrhl a hlavně! okamžitě měním target nebo přestávám utočit.

Tankspot.com šikovný web se spousto informací o warovi


PROTECT


Defense Cap: 540 Defense Skill
Hit Cap: 295.1 Hit Rating
Expertise Dodge Reduction Cap: 213.1 Expertise Rating
Expertise Parry Reduction Cap: ~409.9 Expertise Rating

Důležitou věci pro tanka je všeobecná znalost, musite znát dungy, moby, bosse, i jednotlivý chary které máte v partě.
Odhadnout co parta zvládne a jakým zpusobem budete instanci procházet, jinými slovy vše je na vás. Pokud tedy chcete bejt dobrej tank Very Happy .

Všeobecně:
Nejdříve musíte dosáhnout def capu a stát se criticky nezasáhnutelnými.
Pak už se možnosti war ruzní, někteří mohou valit na dodge a parry, jiní například na staminu, někteří nechávají vše na def ratinku.
I když jste tank a dávat dmg není vaše úloha, musíte ale naopak dávat mnoho dmg a to do všech cílu kteří jsou v boji. Z DMG co asekáte děláte threat, kdo má na dané mobce/bossovi threatu nejvíc má aggro. Takže sekat je všechny najednou enbo vám je nabere heal, z jeho healů se threat rozpočítává do všech mobek v souboji. Tj zhruba : v souboji s 4 mobkama dostanete heal za 10K, healer si tím nadělal threatu na každé mobce 2K. ten poměr není přesný!, jen orientační!

Jak to dělám já:

Takže snažím se neustále využívat charge, než tam doletíte máte global CD fuč a rage z Charge takže ihned Thuderclap (v tu chvíli už máte na všech dost threatu aby vám je heal nesebral ihned), po thunderclapu během GCD se otočím, případně couvnu, zkrátka se připravím na shockwave a hhed jak mám rage je včechny před sebou stunnu (je fakt důležité se naučit s shockwave zacházet, je to mocnej spell ale vyžaduje trochu skill) (shockwave nepoužívám na bosse). Potom je říznu 2x cleavem a hned zas thudreclap, a klapu furt jak můžu když je víc cílů jak 2. Vyjímka je moment kdy vím že se mi líhnou addi v combatu, ti se uhned aggrují na heal , pokud je sh priest s embramcí okmažitě jdou na něj. A vy musíte mít rage a volné CD na thuderclap jinak máte problém.
Do jednoho cíle nebo bosse jedu hned po charge>clap >shield bash > devastate, počet stacků z devastate v nějakém slabém poměru násobí threat na cíly , takže udržuju 5 stacků. Když mi procne talent Sword and Board z devastate použiju Shield slam, pokud procne revenge dávám revenge. Přednost má Shied Slam pokud je cíl jen jeden.



Naposledy upravil Werth dne Mon May 02, 2011 10:15 am, celkově upraveno 11 krát
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Warrior  CL Werth   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warrior CL Werth    Warrior  CL Werth   EmptyTue Apr 12, 2011 10:23 pm

tak milý rorone tak jsem ti to přepočítal, abys tedy vedel co chci počítat
125 :16 = 7,8 direk = 1% to all
39.35 dodge = 1% = 2,4direk
49.18 parry = 1% = 3 dirky
16.39 block = 1% = neda se asi dirkovat
takže je to jasné sumarizovat nemusím dirky už, navíc dodge a parry v pomeru 1,8:1
Návrat nahoru Goto down
Nighthero




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 04. 11
Location : Žilina

Warrior  CL Werth   Empty
PříspěvekPředmět: Fury-pve   Warrior  CL Werth   EmptyFri Apr 29, 2011 3:51 pm

ja ako pve fury warrior pouzivam jednoznacne z polovice age build: http://talent.mmo-champion.com/?warrior#ghJmiwDuxtKoX,Fdeq-e,12213

Gemy:FULL armor pene az na socket bonusy ktore vas naozaj oslovia ako mna:crit rating

Ench:full attack power(nic zaujimavejsie saa am nenajde Smile)

hit cap:povinnost je mat 8% -ja mam 8.5% a takmer vobec nemissujem...a keby osm to zmenil ten crit v yellow geme mi bude docela chybat


Teraz to podstatne:rotacia ktora je pre fury warriorov najlepsia: https://www.youtube.com/watch?v=VEfnuIcq7n8&feature=fvst

rotacia podla ktorej som sa ja ucil a svoje metody do nej pridal od pana lakratosa Smile : https://www.youtube.com/watch?v=rmfx-PC2TXQ

Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Warrior  CL Werth   Empty
PříspěvekPředmět: Dvoji Prot   Warrior  CL Werth   EmptySun Sep 25, 2011 8:38 am

tak tu jsou ty prvni vic na vydrz, hlavni vyhoda je caste pouziti Shieldwall
http://talent.mmo-champion.com/?warrior#7f8HBwY_EaW,aRbqR3,12213

tak a tu jsou ty vic na threat,
vyhoda vic critu z vasich abilit a z critu dot do cile ktery crit dostane, takze z thunder clapu (vetsi dosah diky glyph, ocenite hlavne u Razora a Frey) ktery vam critne mate vic threatu na vic targetů, oproti predchozim talentum je to na ukor levnejsí devastate a snizeni CD na shieldwall, ale zkusenosti mi rikaji ze rage mate hromadu z dmg a i bez shieldwall se snizenim cd se da skvele tankovat, vetsi prusvih je když nejste schopni udrzet mobky nebo bosse
další zmena je glyph na shockwave -na bosse samotnyho naprd ale na frey se daji stunovat vsechny vlny, shockwavevnout probihající snaplashera vzdy dmgerum kterí ho aggruji hodne pomuze, stejne tak detonating lashery ustunovat taky pomaha
u aurie vsechny kocky vč. cat swarm take jdou stunovat, i kdyz tankuju bosse pomaham stunama offtankovi ktery to tu ma daleko slozitejší
http://talent.mmo-champion.com/?warrior#1f8kJOWY0rDS,aRYHR3,12213

100% varianta pro tanka je mit dvoje talenty (na lance to tak mam) a prehazovat si je podle potrebnosti, ale k tomu by musel byt i 100% raid kde je jasně daný že tank je ten a Dmger ten a ne jak je to u nas že jednou nebaví tankovat nikoho potom všechny

Návrat nahoru Goto down
dragonvamper




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 12. 12
Age : 26

Warrior  CL Werth   Empty
PříspěvekPředmět: fury warrior   Warrior  CL Werth   EmptyWed Dec 12, 2012 12:01 pm

chci se zeptat proc maji fury warriori talent na rend kdyz rend je spell ktery muzes pouzit jenom v battle nebo deff stance
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Warrior  CL Werth   Empty
PříspěvekPředmět: Re: Warrior CL Werth    Warrior  CL Werth   Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Warrior CL Werth
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihlášky do gildy (podat přihlášku)
» Priest - CL Werth

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxy Rangers :: Warrior-
Přejdi na: