Galaxy Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gildovní fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihlášky do gildy (podat přihlášku)

Goto down 
+46
Arremes
panburhan
Bukca
Xernetar
Nasty
Ancient
rakeww
Marlonek14
Quitko
Barjakloo
Bymbasik
Suffer1
wAren
Blizzik
Youngman
Achse
Martynin
Brea
Nimo
rottingchrist
Priesteq
Hosinga
kaile1
Legolaser
Worker
MAESTRUS
Frozenblood
keleo
Roron
Nubira
Adesia
Sonny
MeErtY
Apphro
Mates
Warynian
crift
Nuva
Soxis
Haliax
aidy
Palastor
gisell
Gromf
Denca
Werth
50 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyFri Nov 19, 2010 4:53 pm

Přihlášky na naší Site www.galaxyrangers.cz



Schválené přijetí oznámíme mailem ve hře a editací přihlašky zde.





Podmínky:
Přijímáme týmové hráče bez omezení lvl. Podmínky přijetí jsou spíše slušnost, ochota pracovat týmově, neprospěchařit. A mít taky trochu schopnosti hrát. Žádný klikaře nechcem.
Team Speak 3 je nutnost, není potřeba aby jsi měl microfon ale musíš slyšet. Dále si budeš muset nainstalovat addon Guild Event Manager a EPGP (až po přijetí z našeho fóra).
Nabízíme:
EPGP + GeM + TS
Hc/raidy chodíme běžně.
Main raid time pondělí a čtvrtek 18:15 - 22:30.
Partu kde se nekrade a používáme Gildovní banku i na věci co mají cenu.
Forum s rady a tipy, pokecem i plány.
Dospělé vedení gildy.


Přihlášku jen ve formátu tohoto dotazníku: označit tahem myší spolu s levým tlačítkem myši > ctrl+C > podat přihlášku klik na Post reply > ctrl+V > a vyplnit

1.Nick postavy: Nick altů:
2.Věk hráče:
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:
6.Proč Galaxy Rangers:
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:

Nevymýšlejte si se zkušenostma, jsou důležité jen aby jsme vědeli co od vás čekat.
Jakékoliv nepravdy které zjistíme ohledně bodů 1. a 8. budou brány za podvod a podle toho s nimi naložíme.


Schválené přijetí oznámíme mailem ve hře a editací přihlašky zde.


Naposledy upravil Werth dne Sat Jan 12, 2013 5:13 pm, celkově upraveno 17 krát
Návrat nahoru Goto down
anorak
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: ?   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyWed Jan 26, 2011 5:38 pm

Levl:80
Class:shaman/ELE
profese:lw/skining zatim low mam 200+ skill
Z wotlkem mam velice dobre zkušenosti znam vsechny taktiky jak na hera tk na naxx ,os voa Very Happy
je mi 16
sem velice aktivní hrač a když bude třeba obetuju vice času np


/edit -přijat

Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptySun Feb 06, 2011 3:49 pm

nick:darran
class:druid
rasa:night elf
level:80
talenty: feral/balance feral - 0/60/11 balance - 52/0/19

skusenosti: takze wowko hram uz 5 let takze mam skusenosti z tbc raidami karazhan atd alw wotlk mam z 10 many naxx 25 dalej uz tie mensie dungy Vh hc GUndrak atak dalej byl sem tu i na sargerasu jenze tam bylo malo lidi takze sa to prehodilo na anrnias tak sem na tbc chodl prevazne pvp ale ted na wotlku skoro stale pve

skusnosti v charu: no mam na pve vseliake adony a pre vasu guildu by som bol ochotny premenit balance na resto ale to by som musel nabrat najpr equip a stiahnut adony a macra na resto ak to bude mozne

/edit: překopíroval jsem to sem z " vyřízených přihlášek"



/edit: PRIJAT
Návrat nahoru Goto down
Roron
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: zdravim   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyFri Feb 18, 2011 10:57 pm

80
hunter-MM, v offu surv,
Skinning full, LW cirka 250
night elf-dulezite len u tankov ci je to trpaslik, nebo na maexne pri pavucine human... např.


ehm tak moje zkušenosti s wow jsou dost velke, hraju asi 4roky, pul roku nic moc fun servery, 3roky huntu, pul roku wara, toho mam full nax 10equip tanka, ale necham ho tam kde je, jinak Z5 k těm zkušenostem...taktiky znám, když ne tak si je najdu. nemam problemy leaderovat. TS samozrejmost.

S huntem na raidu vetsinou stojim u healeru a když se urve mobka tak tam placnu nejakou trapku, jinak na zacatku když je novej boss pro mě tak zkouším disarmy atp. jinak prostě dmger Very Happy

doplnil bych co očekavam od guildy, protože to by mělo být taky při přihlášce,
guilda... tam si chci odpočinout a sem tam nejaky to pve, nabrat equip a pomahat lidem v G (v ramci možností)

Děkuji za vyřízení žádosti.

přijat
Návrat nahoru Goto down
Denca




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 03. 11
Age : 31
Location : Ostrava

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Zdravím :)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyFri Mar 04, 2011 5:19 pm

nick: Denca
class: druid
rasa: night elf
lvl: 80
talenty: FERAL COMBAT 0 / 60 / 11
RESTORATION 11 / 0 / 60

Zkušenosti:
Hraji 5 rokem, ale i přesto moc zkušenosti s wow nemám, protože jsem se nemohla na plno mu věnovat. Hrála jsem i za Huntera.
S nějakýma dungama mám zkušenosti a často v nich bývám jako healer


Snad mi dáte příležitost se k vám přidat

Děkuji za možnost se k vám přidat

edit: přijat
Návrat nahoru Goto down
Gromf




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 05. 03. 11

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptySat Mar 05, 2011 6:31 pm

nick: Gromf
class: priest
rasa: night elf --- budu human
lvl: 74
talenty: discipline 53/12/0
shadow 8/0/57

Zkusenosti:
Wow hraju asi jen 2 roky, prevazne jsem hral paladina. Mam zkusenosti zjinych MMORPG (napr. Lineage 5 let, everquest 1 rok, Perfect World 1 rok atd.). Rychle se ucim.

No zkusenosti moc nemam, ale i tak doufam ze me vezmete.


edit: přijat
Návrat nahoru Goto down
Haliada
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptySun Mar 13, 2011 6:55 pm

Nick: Haliada
Rasa: Dwarf
Class: Paladin
Lvl: 80
Talenty: Retri/Holy

Hraji WoWko už 4 roky, z toho 3,5 na oficiálu. Hrávala jsem za tanka, heal i dmg v hc, v raidech jenom heal a dmg, konkrétně v OS a Naxxu.

S paladinem mám dost skušeností jak za retri, tak i prot a začínám se učit holy.
Hraji velmi často, nemám problém s týmovou prací.


edit: přijata
Návrat nahoru Goto down
Ebonynn
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyMon Mar 14, 2011 10:55 pm

Nick: Ebonynn
Race: Night Elf
Class: Death Knight
lvl: 80
talenty: Frost (dmg)

Mam velke skusenosti s dmg, od warriora cez maga az po death knighta. Hram asi 5 rokov, hral som este pred TBC. Asi pol roka som hral huntera aj na oficialnom serveri.

Teraz chodim raidy a hc dungeony ako dmg, no chcel by som pokracovat na trochu vyssej urovni.
Návrat nahoru Goto down
gisell




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 17. 03. 11

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyThu Mar 17, 2011 6:49 pm

Nick: Gisell
Class : Druid
Rasa:night elfka
lvl:80
talenty :balanc
+zkušenosti s hrou (wotlk, tbc, raidy):takze na wotloku sem dal s guildou Fake it 10 i 25 OS+3,EOE,NAXX, na TBC sem mel vlasnni guildu kde sme spis chodily jen KZ a ZA pak sem presel do Refusion tam BTpo ilíka a hyjal full clear no a wowko hraju prez 5 let neco malo z toho casu na free jinak na ofiku.

+ zkušenosti s rolí charu v raidu: moje role je davat pekny DPS xD

edit:přijat
Návrat nahoru Goto down
ghostlif
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyThu Mar 24, 2011 10:34 pm

nick : ghostlife
hraju Wow asi 4 roky - hral jsem za all clas Smile
na narnias 1 rok spis litam na vsech servrech Smile
chci jit kvam ze chci zazit i PVE Smile stat se nej DMg ve vasi G Smile
je mi 19 let Smile
dual talenty . unh + frost

edit:přijat
Návrat nahoru Goto down
Palastor

Palastor


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 06. 04. 11
Age : 29
Location : Niekde na slovensku

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyWed Apr 06, 2011 7:42 pm

Nick : Palastor
Level 80
Class : Shaman / Ele - 57/14/0
Profky : Full mining, (alti - full engi,LW,herb)

Mám 16 rokov. WoWko hrám cca 5 rokov z toho väčšinu času na Narne. Zažil som Non datadisk,TBC a teraz Wotlk Smile . Skúsenosti v PvE maximálne .Mám tu okrem shamíka aj mage,dk,druida,palata,huntu,rogunu (80tky). Môj aktuálny equip na shamkovi je v stave ... ešte nejaká tá modrá,nejaká tá epic, nejaké tie hero,nejaká tá valorouska Razz. Guilda odo mňa môže očakávať plnú ochotu v raidoch a 100% účasť v progresoch Smile . Všetky potrebná addony na PvE mám, samozrejme aj TSko a viem ho používať. Za možné prijatie veľmi pekne Thxujééém a teším sa až si spolu dačo zájdeme Smile .

/edit: přijat
Návrat nahoru Goto down
Vory
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptySun Apr 10, 2011 10:52 am

nick:Vory
class:Warrior
rasa:Human
level:80
talenty: fury 18/53/0

skusenosti: wow hraju 3 a pul roku, wotlk hraju od nasazeni na narniasu, jsem v Refusion tak ze v wotlk pve mam zkusenosti,jinak se venuju pvp

skusnosti v charu: fury taham slusny dps, mohl bych i tankovat, ale nemam na to eq

poznamka: s refusion nemam problem jen mi nevyhovuje raid time a je tam dost fury waru
Návrat nahoru Goto down
gamekeep
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptySun Apr 10, 2011 11:52 am

nick:gamekeeper
class:hunter
level:80
talenty: MM a BM
GS: 4k

skusenosti: hraji wow uz pres 5 let hral sem jeste na normalu z woltokem mam docela velke skusenosti taktiky znam snakt vsechny kromne UD

/edit : vory i gamekeeper : přijati
Návrat nahoru Goto down
Goldberg
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Příhláška    Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyThu Apr 14, 2011 10:20 pm

Nick : Goldbeerg
Class : hunter
rasa : Dwarf
lvl : 80
talenty : 0/56/15

na TBC jsem hral 100% huntera prošel jsem všechny hera a raidy
na WOTLk jsem hral Rogue znam taktiky na vsechny hera dosud pušteny.. a raidy VOA10/25 OS10/25 Ulduar10/25 (FLame Leviathan)
Naxx10/25 huntu nemam jeste moc naequipovanou ale vsechny dungy znam a dmg davam docela slušný takže by neměl být problem..
wow hram asi 3 roky s přestávkama
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptySun Apr 17, 2011 12:45 am

goldberg : přijat
Návrat nahoru Goto down
Neeyo
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptySun Apr 17, 2011 1:15 am

nick : Neeyo
class: warior
spect:Fury
rasa : Gnome
lv : 52
takže fury wara hram asi rok .. wowko 4 roky mam skusenosti zo všema raidma od naxu po Ulduar
Expim rychle takže nebude problem to hned vyexpiť ..
profese mam BS,min,JWC
neco omne: je my 16 to asi stači Smile
Dakujem

/edit: nepřijat (saxy)
Návrat nahoru Goto down
Arna
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Arna / Hunter / 80 lvl    Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyMon Apr 18, 2011 8:23 pm

Jméno - Arna

Level - 80

Class - Hunter

Talenty - Surv/BM

Profese - Skilluju herb, insc a asi si rozjedu jeste LW

Zkušenosti s PVE (jaký raidy znám...) - Znám velmi dobře Naxx, OS a všechny HC. Míň znám Ulduar a EOE

Alti - Zatím žádní, ale bude to buď enha shaman (mám na něj chuť) nebo fury warr (Znám ho velmi dobře)

Čím můžu guildě přispět - Určitě profesí a časem i dobrým dmgem Smile

Co od guildy očekávám - Komunikaci, chování na úrovni a pomoc pokud bude potřeba (třeba dovysvětlit taktiky apod. ...)

Něco o mě - Je mi 15 let, studuji Hotelovou akademii v Havířově. Rád čtu, plavu a jezdím na kole.

/edit: přijat
Návrat nahoru Goto down
prihlášk
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyTue Apr 19, 2011 7:46 pm

nick: saxy
balanc
56/0/15
toto všetko tu ani nemusim písat ..
poznáte ma ..
žiadam,prosím o prijatie do guild viem kolko som narobil hlúposti a pod ..
ale už je to preč ja se zmenil
pls ... Dejte mi ješte šancu Sad


/edit: nepřijat
ps: saxy ztratil jsi duveru...
Návrat nahoru Goto down
loozgirl
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyFri Apr 22, 2011 2:00 pm

nick : loozgirl
class : lock
rasa : human
lvl : 80
talenty : 3/53/15


Skusenosti : vsetko okrem Ulduaru ale taktiky viem.
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyFri Apr 22, 2011 9:40 pm

loozgirl přijat
Návrat nahoru Goto down
Nighther
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyMon Apr 25, 2011 5:09 pm

nick:Nighthero
class:Warrior
rasa:Night elf
lvl 80
talenty:Fury(18/53/0)

TBC:only pvp a dungy,Wotlk: na narniasi:Naxx,OS,EoE, ud:iba prvi 3 bossovia,a samozrejme hc dungy Smile
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyTue Apr 26, 2011 5:59 pm

nighthero přijat
Návrat nahoru Goto down
Surval
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: prihlaška    Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyTue Apr 26, 2011 9:54 pm

nick : Surval
LV: 18
rasa : Night elf
talenty: MM
7/57/7 talenty píšem jak budú na 80lv
sukusenosti: nejake mam od naxxu po Ulduar ale jen tak matne nehram som dlchší čas
rád sa naučim privás niečo nové a rád pomôžem s dmg
vopred Dakujem


/edit: tak to zkusíme, uvidíme jak rychle doexpíš Wink
Návrat nahoru Goto down
aidy




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 10. 05. 11

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do guildy   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyTue May 10, 2011 10:57 am

Nick: Adyan
Class: DK
Rasa: Elf
lvl: 80
talenty: Frost/Unholy
+zkušenosti asi půlroční(jsem však učenlivý a uvědomělýVery Happy)
+zkušenosti s charem v raidu (párkrát absolvována část Naxxu,Ulduaru či OS)
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) EmptyTue May 10, 2011 2:48 pm

aidy napsal:
Nick: Adyan
Class: DK
Rasa: Elf
lvl: 80
talenty: Frost/Unholy
+zkušenosti asi půlroční(jsem však učenlivý a uvědomělýVery Happy)
+zkušenosti s charem v raidu (párkrát absolvována část Naxxu,Ulduaru či OS)


ahoj, DK už máme v gildě opravdu dost, skoro až až, DK jako maina nevemem alespon prozatím protože si nejsme jistí že by pro vás pak bylo místo v raidu,
každé DK má ale bratříčka Wink , zkus to u nás s "altem" , nebo i doexpit se dá rychle pokud máš zájem být u nás
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihlášky do gildy (podat přihlášku)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 13Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxy Rangers :: O gildě - Náborové info - Přihlášky - Návštěvní kniha-
Přejdi na: