Galaxy Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gildovní fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihlášky do gildy (podat přihlášku)

Goto down 
+46
Arremes
panburhan
Bukca
Xernetar
Nasty
Ancient
rakeww
Marlonek14
Quitko
Barjakloo
Bymbasik
Suffer1
wAren
Blizzik
Youngman
Achse
Martynin
Brea
Nimo
rottingchrist
Priesteq
Hosinga
kaile1
Legolaser
Worker
MAESTRUS
Frozenblood
keleo
Roron
Nubira
Adesia
Sonny
MeErtY
Apphro
Mates
Warynian
crift
Nuva
Soxis
Haliax
aidy
Palastor
gisell
Gromf
Denca
Werth
50 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Mates




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 10. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptySun Sep 11, 2011 6:57 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Mateska
2.Věk hráče: 24
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:elf druid balance no problemo healer equip mam na oboje cca 3900gs-+ uz jsem nejakej ten pate knehral
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: mam odehrano asi 165dnu na mainovy zacinal jsem na BC a posledni uspechy jsem sdilel s vama myslim naxx 10man-raid
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: galaxy rangers duvod rodina
6.Proč Galaxy Rangers: protoze se mi u vas libi-lo
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: hlavne dobreho pocitu z hrani dokazu byt uzitecny a rad pomaham slabsim clankum v guilde
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ted uz jenom ja mam nove heslo na mailu
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: bydlim sam takze prakticky neomezene mno sem tam jdu do prace ale nemam stale zamestnani
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: nejlepe si pamatuju na Wertha....jo a vubec si nejsem jistej jestli jsem uz nahodou nepodaval prihlasku kdyz tak se omlouvam za duplikat:)

/edit: ahoj matesi, rádi te vezmem zpět Smile
Návrat nahoru Goto down
iceknigh
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: frost DK   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyMon Sep 12, 2011 6:36 pm

1.Nick postavy: Iceknight
2.Věk hráče: 15
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Human DK FrosT DmG. BlooD TanK
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: AD, refusion
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: prestal som hrat
6.Proč Galaxy Rangers: vypadate ako solidna gilda
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: arthasa samozrejeme Very Happy
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: iba ja ano ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: stale mozem hrat
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: ne

edit: Zamitnuto, další alt ze silnějších gild, ani se k tomu nepřiznáš
Návrat nahoru Goto down
Apphro




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 09. 11
Age : 30

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyMon Sep 12, 2011 11:37 pm

[quote="apphrodi"]Nick : Apphroditte
Class: Arcane mage
Talenty: 57/3/11
Profese: Herbal, Alchemy, Tailor full
Equip: 4188gs, 1993bd unbuff, hit 277, crit 19%, haste 423
Máš stabilní internet: Jede bez lagů, nepadá
Předcházející guildy: LTB
Důvod odchodu z guildy: po znovuspuštění sargerasu se začaly rozpadat
Skušenosti se svojí classou: muj první char, hraju za něj cca 2 roky, řekl bych že umim dost, nejsem paličatý nechám si poradit Smile
Skušenosti s raidy: Naxx 10/25, OS 10/25, EoE 10/25, VoA 10/25,UD10 Siege-quarter-down po XT dal sem nebyl Ulduar25-popravdě sem se nedostal za leviho ale hodlám to změnit Smile
Proč právě Galaxy rangers: slyšel jsem jen chválu, a navíc chci doplnit stav na ty 25 many Smile
Koho znáš v Galaxy rangers: mam tam kámoše čistě ingame: Lauron jméno jeho Smile
Věk: 18

Online omezení (kdy můžete hrát): podle toho jak moc se zažeru do hry Smile
DPS na dumince cca 4-5K podle toho jak procnou trinkety, na raidu se většinou tržím nad 6ti K

/edit: Nepovedenou prihlasku jsem smazl, omluva se prijima Very Happy , radi te prijmem, arcana ted nemame zadneho Smile
Návrat nahoru Goto down
Apphro




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 12. 09. 11
Age : 30

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: omluva   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyTue Sep 13, 2011 12:23 am

omlouvám se za zaspamovaný fórum... poučení pro mě příště líp číst než něco někam napíšu a zjistit jestli danná stránka pobere odkazy, napsal jsem opravu přihlášky a ještě jednou se omlouvám
Návrat nahoru Goto down
Azerroth
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska.   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyFri Sep 16, 2011 7:07 pm

Zdravim, chcel by som vstupit do Vasich rad Smile

1.Nick postavy: Azerroth(80) Nick altů: Aldarone(76 feral/resto druid a pracujem na tom)
2.Věk hráče: 17
Human Warrior ,povolaní: mining(450), jewelcrafting(450) a BS (311 a pracuje sa na tom)...specializujem sa na protection(def cap samozrejme mam), talenty mam arms/protect
wowko hram od jesene minuleho roka, no aktivne asi po dobu 3 mesiacov...wotlk je prvy patch na ktorom hram, ak teda neratam asi tyzden na gigafune na TBC, nehravam na ziadnom inom servery okrem narniasu
moja posledna guilda je lokapals, royzhodol som sa odist z dovodu, ze sa nechodia ziadne raidy ako guilda a kedze nam v poslednom dobre odislo vela 80tok, tak asi nezlozime ani HC-cko...
6. Galaxy rangers som si vybral, pretoze som o Vas pocul len samu chvalu a chcem si uzit kvalitneho raidovania a niecomu sa aj priucit...momentalne tankujem vsetky HC-cka a uspesne som zvladol aj naxx10 a VoA10 Archavon, samozrejme tym to nekonci, ale naopak prave zacina... co sa tyka UD, tak to chodim len s worldom na FL, viem na vsetkych strojoch
7. hram iba PvE...za jedno to v PvP vobec neviem a za druhe by ma to ani nebavilo
8. Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): udaje k acc poznam iba ja a vsetko co na nej je a bolo som ziskal vlastnou pracou
9. čas na hranie mam po veceroch, idealne od 19:00 do 23:00, samozrejme zalezi aj podla ucenia, kolko toho mam

/edit: jsme pro tvoje přijetí, jen ti rovnou musim rict ze waru co chteji tankovat mame vic, to ale neznamena ze se k tankovani nedostaneš, s tim souvisi i ta off specka arms - ta se do pve moc nehodí, fury je lepší - ozvi se ingame našim offi, nebo ja tu budu téměř celou neděli tak se ti ozvu já
Werth
Návrat nahoru Goto down
Sheew
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Mutilate rogue   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptySun Sep 18, 2011 10:54 pm

1.Nick postavy: Sheew Nick altů:-----
2.Věk hráče:21
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:Gnome,rogue,subtetly,assa
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: 5 let tbc+wotlk
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:less qq more pew pew (porad clenem) ,nuda
6.Proč Galaxy Rangers: Dostacující progres , nenarocnost
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Kotle achievmentu
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): jen já máš e-mail od acc: ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: víkend - porad tyden cca 4-6 hod
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: mozna , nevím

GS PvE : 4414

/Edit: ZAMITNUTO - a/ tajíš sve další postavy, /b smallducka tu nechcem
Návrat nahoru Goto down
Airok
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška Airok   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyWed Sep 28, 2011 7:33 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Airok
2.Věk hráče: 13
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Člověk, Death Knight (zatim blood ale až si seženu swordy chci na ice), first aid full, jwl a mining 350
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: S wotlkem nemám prakticky žádné zkušenosti akorát nějake menší vh,gd hc a 1 bossove v UD10,25- Hrál sem na tbc ale malý lvl. - Chodili sme jen lehčí dungy...
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: Bonfires of the Enclave - Ta parta pro mě prostě nebyla...
6.Proč Galaxy Rangers: Tak kamarád Duillann je u vás a jemu se tam líbí tak to chci taky zkusit.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Zatím sem o tom nějak nepřemýšlel...
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Heslo mam poměrně složité, jenom já- ano mám- Hrál za něj kamarád, když mi dělal ty DK Questy
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Tak sem v 7 třídě takže toho času je docela dost...
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Ano znám, Duillann (spolužák)
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyThu Sep 29, 2011 6:25 am


Mno prihlaska pěkna, vek je maly a nepises do kdy muzes raidovat Sad, celkove to ale nemuzu dudlikovat udelat ze bych te zamitll takze to zkusíme, dudlajz je taky prcek ale odpovednosti kolikrat predci i ty starsí (az na ty spamy) tak doufam ze nezvlčíte Smile
za mne PRO
W.
Návrat nahoru Goto down
Gondsar
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: GR   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptySun Oct 02, 2011 10:40 am

1.Nick postavy:Gondsar Nick altů:Moonas/Hersis/Orgez(ostatni nejsou pro me podstatni)
2.Věk hráče:20
3.Rasa:Draenei ,povolaní:War ,specializace:Furry ,dual specializace:Dle libosti
4.Zkušenosti s wow:Byl jsem tu uz na pre TBC , předchozí patche:od pre TBC ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:BS co slo to umrelo
5.Předchozí gilda: BS,Důvod odchodu:presun na offik
6.Proč Galaxy Rangers:Jedina guilda kde me mozna vemete a posoudite sami jestli to umim ci ne Smile (zadny trapny ohledy na to ze jsem z BS)
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Pomoct guilde a samozrejme mam rad nakej peknej equip na sobe( to snad ale kazdnej ne? Smile)
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):Nikdo , máš e-mail od acc:Mam ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:Ano Gondsar je alt od Tsunade ale on hraje na offiku a nechal mi ho i s emailem...
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Toz do 11 nemam problem... dil ale asi ne pac vstavam v 5 do prace
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Nevim

/edit: Jsme PRO , ozvem se nebo se ozvi ty az budes online
Návrat nahoru Goto down
Gondsar
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Sry   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptySun Oct 02, 2011 11:18 am

Jen promin ze to dopisuju co se tyce mejch altu jsou relatyvne ve full naxx gearu... takze neni problem s jednimmuzu tankovat s jednim healovat kdyz by bylo potreba.
Návrat nahoru Goto down
Gondsar
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Trapas xD   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptySun Oct 02, 2011 3:11 pm

Dyl* :DD
Návrat nahoru Goto down
Hylf
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 10:58 pm

1.Nick postavy:Hylf
2.Věk hráče:16
3.Rasa:Human ,povolaní:Paladin ,specializace:Retri ,dual specializace:Holy
4.Zkušenosti s wow:Wowko sice hrám len rok ale rychlo sa učím tak myslim ze zkusenosti mam bohate, předchozí patche:len Wotlk ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:Silný dmg a spolahlivý Heal Very Happy
5.Předchozí gilda:Blue dragon ,Důvod odchodu:Je to dobra guilda ale je tam vela novačku
6.Proč Galaxy Rangers:Myslim že ste dobrá guilda a hlavne pre progres UD a eq
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Dobrý eq a zažitky
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):Táto postava patrila kamošovi ale dal mi ju.. wowko už nehraje
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Najskorej asi od 14:00 do 22:00
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Loppalek
Návrat nahoru Goto down
MeErtY




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 03. 10. 11

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyMon Oct 03, 2011 11:02 pm

1.Nick postavy: MeErtyy
2.Věk hráče: 22
3.Rasa: Gnom Mage povolaní: JWC max, Mining max, Ench 335 (do 3 dni max) ,specializace: Arcane/Frost 57/3/11
4.Zkušenosti s wow: netusim kolik let, ale hraju od classicu

předchozí patche: od 1.x presne nevim

úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Narnias 2.4.3 guilda TaP, nejlepsi hordacka guilda, first FC bez wipu HS. Ofik (MeErtY, realm Veknilash), naxx FC, uld 10 FC, uld 25 skoncili jsme nekde v pulce, ToC FC, ICC normal vse az na last bosse). Na Narniasu jsem byl i 2 roky GMko, za dob 2.4.3 (Hawkey a pote prebral Martinus)

5. Předchozí gilda: Blue Dragons
Důvod odchodu: Neschopnost slozit 25, jedine co slo naxx 10, ale bez dodrzovani predem uvedenych raid casu, nezajem o progress

6. Proč Galaxy Rangers: Celkem fajn povest, dobry progress.

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: FC Narnias? Smile

8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): jenom ja
máš e-mail od acc: ano mam
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ano, postavu jsem kupoval na lvlu 70, stare postavy uz byli v marketu

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: prerusil jsem VS, v pristich mesicich 24/7

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: bohuzel, zatim ne.

edit: prijat
Návrat nahoru Goto down
Hylf
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyTue Oct 04, 2011 7:09 pm

Hneď na začiatku sa chcem ospravedlniť za spam, toto je nová opravená prihláška:
1.Nick postavy:Hylf
2.Věk hráče:16
3.Rasa:Human ,povolaní:Paladin ,specializace:Retri ,dual specializace:Holy
4.Zkušenosti s wow:wow hrajem 1 rok, Skúsenosti vo všetkých raidoch(okrem UD) ako retri ale teraz hrávam aj za holy, předchozí patche:len Wotlk ,úspěchy v gildách kde jsi působil: silný dmg a spoľahlivý Heal Very Happy
5.Předchozí gilda:Blue dragon ,Důvod odchodu:Je to dobra guilda ale je tam veľa nováčikov
6.Proč Galaxy Rangers: Hľadám schopný, tímový a kamarátsky kolektív s chuťou raidovať
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: zážitky a spoznať nových ľudí
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):Táto postava patrila kamošovi ale dal mi ju.. wowko už nehraje
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Najskorej asi od 14:00 do 22:00
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Lauron

edit: jsme proti jednohlasne - neprijat
Návrat nahoru Goto down
Saxxy
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: prihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptySun Oct 09, 2011 5:02 pm

1.Nick postavy:Saxy Nick altů:Defibril
2.Věk hráče:16
3.Rasa:Night elf ,povolaní:druid ,specializace:balance ,dual specializace:feral tank
4.Zkušenosti s wow:dobré,skusenosti s taktikami od naxx - UD , předchozí patche:2.4.3-3.3.5 ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:Hodir 25 freya 10
5.Předchozí gilda:Galaxy rangers ,Důvod odchodu:Neaktivita(mňa)konec s wow
6.Proč Galaxy Rangers:Pohodový Ludia s velkými skusenosťami
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Položiť každého rivala
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):1 , máš e-mail od acc:mám ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:Soused vtý dobe čo som nehral wow (3 mesiace) i to farmil jen flasky
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:niesom obmedzeny časom,kolko je potreba tak dlho tam budem
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Všech,okrem nováčkov . Ďakujem

edit: Tak saxy shodli jsme se na tom ze te tu uz nikdo nechce. Je nam lip bez tebe. Sanci od nas jsi dostal vic nez kdo jinej.

Neprijat
Návrat nahoru Goto down
Achse
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: DK: Mali   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptySun Oct 09, 2011 9:26 pm

1.Nick postavy:
  • Mali


Nick altů:
  • Toto je alt. Main: Achse, další alt: Anna


2.Věk hráče:
  • 21


3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:
  • Dreanai, DK, BloodTank, FrostDPS



4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:
  • Hraji WoW odnepaměti. Mám za sebou progress celého TBC [SWP po Brutaluse], WoTLK cely Ulduar (10/25) S vyjímkou Yogga.



5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:
  • LTB: ukončení činnosti guildy; GoD: stále tam jsem za maina



6.Proč Galaxy Rangers:
  • Gonna -- Helfnout Wertovi do Ulduaru.



7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:
  • Fun & Fun & Friends & Fun



8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):
  • Pravy majitel Mali, mozna i Sweety (Maliho spolubydla)


máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:
  • Ne, Mali



9.Jak jsi na tom s časem na hraní:
  • Moc ho nemám + dudu muset a chtit raidovat s GoD.



10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:
  • Werth



edit: Po domluve ingame prijat, uvidime jak skloubíme malo casu a raid time s God

Návrat nahoru Goto down
meric989
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyTue Oct 11, 2011 7:06 pm

1.Nick postavy: Nick altů:Meric 80
2.Věk hráče:13
3.Rasa:člověk ,povolaní:Mage ,specializace:dmg
4.Zkušenosti s wow:hrál jsem na Tbc ale lov level , předchozí patche:2.4.3 ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:skoro žádné.hrál jsem jeste na jiných servech
5.Předchozí gilda:Hammerfall ,Důvod odchodu:low leveli samé 70
6.Proč Galaxy Rangers:sou tu kamarádi a chci chodit dungy
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:projít Ulduar
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): 3 , máš e-mail od acc:ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:ee
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:jak kdy kvůli škole
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Duillann a Airokk

/edit: tak po nelehke domluve jsme se rozhodli ze te k nam vezmem aby ti nebylo bez kamaradu smutno, sice si zde zaciname pestovat skolku ale nemyslim ze by nam to v necem skodilo, vzhledem k tvym zkusenostem musis pocitat s tim ze budes muset hodne zabrat aby jsi s nami mohl chodit raidy, to uz bude jen na tobe jak se ti to povede, ozvi se ingame W.

PRO
Návrat nahoru Goto down
Nathan
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyFri Oct 14, 2011 5:45 pm

1) Nathan(fury war,80lvl,main,GS okolo 4100);Danae(shadow priest,72lvl,alt);Asterius(mage,70lvl,alt) ani jeden by nemnel byt v zadny guilde
2) 17
3)Nathan(Draenei) : Mining(full),Herbalism,inscription(rozdelane);dual spec. fury/prot(na prot nenam full eq)
Danae(Human) : Mining,JWC(rozdelane)
Asterius(Draenei): Mining,engineering(rozdelane)
4)Full clear Naxx,EoE,OS 10/25 Uld: jenom pár prvních bossů,ale moc uz si nepamatuju taktiky vsechno jako dmg s warrem
5)Numero Uno,odešel sem protože sem chtěl hrát s Apphroditte(spolužák)
6)Hraje u vás Apphroditte a snad s váma bude sranda a casem nazbirat par itemu
7)Co to pude Very Happy,pokorit ULD jako prvni zachytnej bod
8)Jenom já
9)Sem tu celkem často vyjma čtvrtky a úterky
10)Apphroditte(mozno jeho alt Sentiel ostatni uz si nepamatuju

/edit: Přijat - ozvi se ingame
Návrat nahoru Goto down
Lordmon
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 6:05 pm

1.Nick postavy,Nick altů:Lordmon
2.Věk hráče: skoro 13
3.Rasa: Dranyel ,povolaní: shaman ,specializace: Enhancement časem si to změním ,dual specializace:---
4.Zkušenosti s wow: skoro žádné postava je z OG marketu , předchozí patche: jen na funech ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:---
5.Předchozí gilda: --- ,Důvod odchodu: ---
6.Proč Galaxy Rangers:Mám kamarády ve vaší gildě a líbí se mi jak o vás mluví...
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: full T8,5
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): jen já , máš e-mail od acc:ano mám hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Tak přes den docela dost ale večer můžu max. do devíti - už sme o tom mluvili s Irenkou
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Duillann, Airok, Meric


/edit: prijat do nasi skolky Very Happy


Návrat nahoru Goto down
erwyxt
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyFri Oct 21, 2011 10:20 pm

1.Nick postavy:Erwyxt Nick altů: ---
2.Věk hráče: 14
3.Rasa: night elf ,povolaní: DK ,specializace: frost dmg ,dual specializace: pvp unholy ( koncim s pvp nejde mi to Very Happy )
4.Zkušenosti s wow: uz som sa nieco naucil , profik urcite niesom, předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: naxx25 fc ,uld 25 ignis.
5.Předchozí gilda: for fun,Důvod odchodu: nezhody s jednym z vedenia
6.Proč Galaxy Rangers: slusna PvE gilda
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: /lol Lich King Very Happy prejst ulduar 25 Surprised
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): 1 (ja), máš e-mail od acc: jj ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: nie
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: casto ..
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: hm asi nie

/edit : radi te prijmem ozvi se ingame
Návrat nahoru Goto down
Sonny




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 10. 11

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyMon Oct 24, 2011 7:15 pm

Nick: Wichita

Class (+spec): Rouge

Talenty: Assa 51/18/2 Sub 0/11/60

Profese: Lw, Jwc, Ench

Equip: veci s Naxx25, EOE25, UD10 a UD25

Máš enchanty a sockety?: Ano

Máš stabilní internet?: 20-40ms, 60fps (až kým nejaký umelec nezačne stahovať vo veľkom), a pri Levim mi to niekdy dosť laguje kvoli tarom.

Chary: Furian, Sirius, Sonnyo atd...

Předcházející guildy: Angels, VA

Důvod odchodu z guildy: Rozpad, nespokojnost

Skušenosti se svojí classou: Narnias to už budú 4 roky, 3roky asi s rougom

Skušenosti na raidu (Wotlk): abecedne Eoe,Naxx,OS,UD,VOA - 10/25 - OS+3 - UD na všetci bossovia včetne Yogga.

Proč právě GR: chcem sa opäť pozrieť do Ulduaru ked to bude možné.

Koho znáš v GR: Pár mien mi niečo hovorí

Věk: 21

Online omezení (kdy můžete hrát): ked je treba v poslednej dobe to trošku prehánam až to nieje zdravé

Tvoje UI: Rouge Power bars, DBM, BigWigs, Epgp, Omen, Xpearl, MSBT - to su asi tie čo stoja za zmienku čo maju niečo dočinenia s raidom
__
Doplnam bod 8. : na moj acc mám len ja prístup. Mail od acc mám. Za túto postavu nehral nikto iný.

/edit: prijat
Návrat nahoru Goto down
Adesia




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 10. 11

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyWed Oct 26, 2011 11:30 pm

1.Nick postavy:Adesia,himpka,rou,supernova
2.Věk hráče: 14
3.Rasa: night elf ,povolaní: druid,hunt,roguna,priest ,specializace:resto,mm,assa,holy ,dual specializace: len na druidovy resto main- feral dmg..
4.Zkušenosti s wow:3roky za druida cca 1 a pol roka předchozí patche: len tbc ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:naxx,eoe,ud10 mimiron,ud25 xt,os10 +2,os25 +2..
5.Předchozí gilda:Tots Důvod odchodu: nechapavost niektorych osob
6.Proč Galaxy Rangers: chcem sa usadit do poriadnej pve guildy
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: sundat yogga Razz
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):ja a bratranec , máš e-mail od acc: jj
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: casto.
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:lauron

/edit: prijat
Návrat nahoru Goto down
Lukoo
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: prot/fury   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 1:03 am

Jméno postavy: Lukoo

Level postavy: 80

Povolání postavy: Warrior


Talenty (main): Protect

Talenty (off): Fury

Armory: nefunguje ted na OG takze lehce slovy prot mam full uld 10/25 a 4 t7.5

Profese (skill): BS/MIN/ENCH/COOK/FISH/FA

Zkušenosti s touto postavou na WOTLKu: vse odraidovano az po mimirona jak na 10/25.

Máš nějaké alty? jen shamana ele/resto

Předchozí guildy a důvody odchodu z nich: VA odchod kvuli chovani vuci me osobe,TOTS odesel jsem pac jsem byl proti chodit s Blue dragon

Proč se chci stát členem NU? Muj nazor je takovy ze mate fajn spolek kterej se tlaci v raidovani dopredu a dopredu a rad bych zazil fajn raidovani plne zabavy

Co očekávám od guildy? pokec,zabavu raidovani

Co mohu guildě přinést? znalosti raidovani z ofiku znam az po ICC tankovani dmgovani a urco se najdou i jine veci

Přečetl/a sis pravidla guildy a jsi schopen/a je dodržovat? ano jsem



Info o sobě: obycejnej kluk co chodi do prace venuje se sve pritelkyni a pred den a po vecerch az do noci hraje wow Smile

Jméno: Lukas
Věk: 21
Město: mesto: Hradec Kralove
V pár slovech: dekuji za precteni prihlasky a za vyjadreni at je kladne nebo zaporne...


/edit: radi te prijmem k nam, doufame ze hned neleavnes kdyz mas prihlasky i jinde, ozvi se nekomu ingame
Návrat nahoru Goto down
Lukoo
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Prot/fury   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 1:04 am

omlouvam se mam tam proclenem NU ale mam predepsanou prihlasku v PC a vzdy jen dopici par veci a tuto sem skopiroval zrovna s Nu tak to se omlouvam
Návrat nahoru Goto down
Lukoo
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: prot/fury   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 1:05 am

dopisi pardon preklep
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihlášky do gildy (podat přihlášku)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxy Rangers :: O gildě - Náborové info - Přihlášky - Návštěvní kniha-
Přejdi na: