Galaxy Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gildovní fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihlášky do gildy (podat přihlášku)

Goto down 
+46
Arremes
panburhan
Bukca
Xernetar
Nasty
Ancient
rakeww
Marlonek14
Quitko
Barjakloo
Bymbasik
Suffer1
wAren
Blizzik
Youngman
Achse
Martynin
Brea
Nimo
rottingchrist
Priesteq
Hosinga
kaile1
Legolaser
Worker
MAESTRUS
Frozenblood
keleo
Roron
Nubira
Adesia
Sonny
MeErtY
Apphro
Mates
Warynian
crift
Nuva
Soxis
Haliax
aidy
Palastor
gisell
Gromf
Denca
Werth
50 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorZpráva
maxo
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: s   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 EmptyThu Dec 06, 2012 8:21 pm

1.Nick postavy: dragonvamper
2.Věk hráče:15
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:human fire mage pve,pvp
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:nic moc:D
5.Předchozí gilda:for fun ,Důvod odchodu:ic se nechodi
6.Proč Galaxy Rangers:kamoš, chci chodit raidy
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:skill fire mage
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): jenom ja, hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:ano nwm kdo je koupena
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:celkem dost času
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:alol
Návrat nahoru Goto down
razer
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 EmptyFri Dec 07, 2012 9:42 am

1.Nick postavy: razercz Nick altů: elerazer
2.Věk hráče: 20
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: human mage fire/frostfire/ arcane (podle potreby)
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: VA, GR, AD progress algalona, mimik HM dole, toc nec neovykleho togc jsme v valkyr
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: přechod na jiný server. nebudu nic nalhávat přešel jsem také, ale chci aktivně raidovat i zde
6.Proč Galaxy Rangers: kvalitni guilda, hodně progresu, fajn lidi
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: fc wotlk, aktivně raidovat, zlepšovat se
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: jen já
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: mimo zkouškové víceméně neomezeně
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Raim (osobně)

Ano už jsem v GR byl a odešel jsem za zajímavých okolností k AD, protože v GR tou dobou byl problem složit 25 men raid. nevim jestli si to nekdo pamatuje ale snažil jsem se dělat i par eventu, kterych se v te dobe ucastnilo i celkem dost lidi...

Razer

/edit: ceníme si loajality, tu ty moc nevlastníš, PROTI

Návrat nahoru Goto down
Sisek
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 EmptyFri Dec 07, 2012 9:36 pm

1.Nick postavy:Sisek Nick altů:Lucys(80), Blackpuma(80), Adino(80), Aduska(80) a Lamka (74lvl)
2.Věk hráče:22
3.Rasa: Gnome ,povolaní: rogue ,specializace: PvE - assassin ,dual specializace: PvP- assassin
4.Zkušenosti s wow: 5 let s prestavkama , předchozí patche: TBC a na jinem servetu Vanilla ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: na TBC u PI a BS a na zacatku wotlku u VA
5.Předchozí gilda: For Fun ,Důvod odchodu: rozpad guildy
6.Proč Galaxy Rangers: Jeden vas hrac mi dal na vas tip... Very Happy
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Nejlepsi dmg... Very Happy a podporovat guildu...
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): ja, ja, ja, jenom ja , máš e-mail od acc: jasne ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ne... vsechni postavy mam na jednom ucte a mam od nej heslo jenom ja... Smile
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: cez vikendy mam cas, cez tyden skola a treningy... :/
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Rovnovahaha

/edit: PROTI
Návrat nahoru Goto down
Denusek




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 11. 12. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška do gildy   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 EmptyTue Dec 11, 2012 11:01 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Main:Denusek , Alti :Denulik
2.Věk hráče:15
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:Dwarf Paladin main-Retri-5255GS,off-Prot 5000GS-Holy4700GS,Ench,Jwc,Min
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:Hraju asi 2-3 roky z toho celou dobu na Narnu .
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:Sine Misecordia - skoro všichni hráči buď skončili nebo odešli do jiné guildy. Guildovní raidy teď už se moc nechodí .
6.Proč Galaxy Rangers:Guilda s budoucností ve které se pravidelně chodí raidy,které jsou skvěle zorganizované.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Chtěl bych dokončit wotlk a složit Lich Kinga
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:K mému acc nemá nikdo jiný přístup.
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Můžu hrát pravidelně od 18-(21-22)
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Rovnováha,Loravi,Alol-rodina

/edit: prijat když jsi z rodiny, ale budeš muset moc moc moc zabrat, a nepočítej s tim že se dostaneš do všech raidu
Návrat nahoru Goto down
ronnieee
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 EmptyThu Dec 13, 2012 10:55 pm

Zdarec ...i přes uzavřený nábor mi to nedalo a musím zkusit;-) Tak věnujte chvilku mé přihlášce.

1.Nick postavy: RONNIE
Nick altů: Sypac (DK), Ronie (Priest) ...už za ně takřka nehraju
2.Věk hráče: 27
3.Rasa: Draenei
povolaní: Mage
specializace: Fire
dual specializace: podle potřeby - Arcane, vyjímečně Frost PvP
4.Zkušenosti s wow: hraju cca 3 roky, pouze wotlok... narnias... jedna jediná guilda Adamante Durior (jsem věrný kousek bez choutek měnit co chvilku pole působnosti)
ADčka si mě vychovala a prožil jsem si něma slasti i ty nejotravnějši strasti (6h progress v kuse Thaddiuse byl asi nejhorší zážitek, pokud nepočítám, když se ledrovalo bez TS jen s pomocí chatu:)).
Ulduar 10HM komplet, na HM 25ce nepadl pouze Algalon:( V hard ToCku 25 jsme se dobrali k Valkyram a na těch jsme skončili, 10ka clear.
5.Předchozí gilda: jak již bylo řečeno Adamante Durior
Důvod odchodu: přechod 90% členů na jiný server a v současnosti neskládáme vůbec nic:(
6.Proč Galaxy Rangers: odpustím si pindy jako stabilní, kvalitní bla bla bla guilda... hlavně proto, že mám u vás hodně (real life) kámošů a také proto, že pravidelně raidujete (chci si po prací trocha zahrát).
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: řádně to URVAT!!! (vysvětlení podá hráč Rváč či Johny) ...a klepnout hard Anuba.
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): na účet mám přístup jen já a nikdo jiný, ani za mou postavu nikdo jiný než já nehrál.
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: po práci cca od 18:00 do 23:00, ale přizpůsobím se.
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Znám hodně dobře Rváče (nakazil mě WoWkem); Johnyno (s Rváčem jsme ho nakazili WoWkem Very Happy) a Davapaladina (Johny ho nakazil WoWkem). Všechny znám i z reallife, proto chci jít k vám.

Potřebné addony mám a používám. Jsem nekonfliktní a poslušný pěšák, na TSku spíš jen jako posluchač, to především na raidech. Kdyžtak se poptejte Johnyho či Rváče.
Návrat nahoru Goto down
Dyamos




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 19. 12. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 EmptyWed Dec 19, 2012 9:15 pm

1.Nick postavy:Dyamos Nick altů:boomin
2.Věk hráče:15
3.Rasa:Dwarf ,povolaní:HUnter ,specializace:Marksmanship ,dual specializace:to isté
4.Zkušenosti s wow:celkom fajn poznam všetky taktiky , předchozí patche:2.4.3 ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:
5.Předchozí gilda: U pipa doma ,Důvod odchodu:uz ani neviem
6.Proč Galaxy Rangers:Chcem troška zarajdovat vo vašich Rukach Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Ze budem aspon troška lebší hráč Smile)
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):nikto , máš e-mail od acc:jj mam Smile ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:nie
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:kazdi den od 13:50 do 12:00v noci
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:nie ale dufam ze sa rychlo spriatelime Smile santa santa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihlášky do gildy (podat přihlášku)
Návrat nahoru 
Strana 13 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxy Rangers :: O gildě - Náborové info - Přihlášky - Návštěvní kniha-
Přejdi na: