Galaxy Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gildovní fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihlášky do gildy (podat přihlášku)

Goto down 
+46
Arremes
panburhan
Bukca
Xernetar
Nasty
Ancient
rakeww
Marlonek14
Quitko
Barjakloo
Bymbasik
Suffer1
wAren
Blizzik
Youngman
Achse
Martynin
Brea
Nimo
rottingchrist
Priesteq
Hosinga
kaile1
Legolaser
Worker
MAESTRUS
Frozenblood
keleo
Roron
Nubira
Adesia
Sonny
MeErtY
Apphro
Mates
Warynian
crift
Nuva
Soxis
Haliax
aidy
Palastor
gisell
Gromf
Denca
Werth
50 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
JayJay
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyThu Oct 18, 2012 10:31 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Rabanne
2.Věk hráče: 17
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:Night elf, Druid, Balance a teď budu dělat dual Feral
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Wow hraju už tak 6 let, ale s přestávkama. Hrál jsem i na ofíku a na Narniasu hraju tak 3/4 roku, takže zkušenosti mám celkem velké. Na TBC jsem hrál dlouho a na WOTLK hraju asi rok a půl - dva.
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: Na Narniasu jsem ještě v guildě nebyl, protože jsem to zatím nepotřeboval.
6.Proč Galaxy Rangers: Skvělá pověst a chodíte dost na raidy
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Všeho co půjde a hlavně prospěšnost guildě
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: 1) Pouze já 2) Ano 3) Ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Víkendy a večery v týdnu
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: ne, pouze některé, se kterými jsme se bavil ve hře

/edit: 76lvl a 3 dny se nemění, hmm, nevim co si myslíš že čekáme od lidí co naberem do gildy, až budeš 80lvl, equip urovně za emblemy of conquest mužeš to zkusit znovu
Návrat nahoru Goto down
Goodicek
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Oct 21, 2012 7:30 pm

1.Nick postavy: Nejde
Nick altů: Goodicek, Goodiicek, Majgat

2.Věk hráče: 20.5

3.Rasa: Gnom
Povolaní: Mage
Specializace: Arcane. Eq nemám, zatím, nehrál jsem ho ale teď začínám
Dual specializace: zatim nic

4.Zkušenosti s wow: Hraju už hodně dlouho cirka 6-7 roků
předchozí patche: ofik, zkouším free cata...
úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Blood Shahows, Vir Aeternum, netřeba představovat
5.Předchozí gilda: Vir Aeternum
Důvod odchodu: Kick kvůli neaktivitě...

6.Proč Galaxy Rangers: upřímě řečeno asi proto že sem to zrovna uviděl na wordu, guildu nemám tak to zkouším.

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: jen těch nejlepších výsledků

8.Bezpečnost učtu: celkem dobrá
kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): nikdo
máš e-mail od acc: ano
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: nejspíš předtím než jsem ji koupil na aukci asi jo

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: jak kdy, večer čas je přes den míň

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: asi by se tam někdo našel

/edit: nejak tomu nerozumím: Very Happy, joke?, "alty" jak ty píšeš maš 3x equiplejší v gildach, k nam cpeš char že ani do hera nemuže pořadně, nečetl jsi prihlasky a odpovedi na ne pred tebou?, nemame zajem o alty, neuskladnujem hračum alty, máme zajem jen o hrače kteří budou součastí gildy, a ne o alty kteří se sem jdou jen podívat a equipnut si lowika, a mame zajem jen o chary s equipem minimalně za conquesty jnež jsou dostupný v heroicach

zamítnuto
Návrat nahoru Goto down
Greensty
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyThu Oct 25, 2012 1:58 pm

1.Nick postavy: Nick altů:Greenstyle
2.Věk hráče: za měsíc 17 Smile
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Night elf, Druid, PvE feral, PvP Feral
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Mám proběhnuté všechny dungy, raidy atd..Toc 10 i Toc 25(pouze normal, Hc ne)
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:Numero uno, Nelíbil se mi kolektiv(samý egoista atd..)
6.Proč Galaxy Rangers: Jste PvE guilda Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Být součást pokoření všech možných instancí Smile
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Jsem jediný uživatel této postavu a učtu.
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Pokud nejsem venku, nebo se nekoná nějaká akce tak mám čas pořád Smile žádné rodičovské omezení nemám Very Happy
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Nejspíš ne.

edit: Chtel bych s tebou nejprve mluvit, ozvi se nejsi stale online, Werth
/edit 2: nezajem > zamitnuto
Návrat nahoru Goto down
Blackday
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Oct 28, 2012 11:39 pm

1.Nick postavy: Blackday (DK) ,, Nick altů: Whitenight, Slidilka, Blackdevil
2.Věk hráče: 20
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Gnom DK Frost Dmg, Blood tank
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: To je těžko člověk nemuže jen tak sam sebe chvalit uspěšně tankuji healuji a dmguji co se da Doteď U pipa doma .
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: U pipa doma, jistá neaktivita, malo raidovani.
6.Proč Galaxy Rangers: jednoduché, Proč ne ? Smile pro někoho gilda jako každa jina pro někoho krok vpřed.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: držet se stale ny vysoke urovni jak v dmg tak tanku, pomahat v gildě uživat si hru.
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:
Na muj Acc se dostanou 2 osoby, ktere znam osobně a maji mou důvěu, postava je má hraji za ni jen já .
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Čas na hrani si nachazim poměrně často ovšem musim chodit do prace a věnovat se přitelkyni ale sem poměrně aktivni člen Smile denně hraji do noci bez problemu
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Tak nejvic asi Palastor ten o mě vi tak nějak asi nejvic dal ja nevim koho všechno potkavam na wow nebo wispnem..

/edit: PRO ozvi se ingame
Návrat nahoru Goto down
kevinn
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: lovka   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyTue Oct 30, 2012 7:32 pm

1, Nick postavy : Kevinn
2,Věk hrače 20
3, rasa: Night elf prist SH
4,Zkušenosti s wow: na tomto servru hraju uš přes rok a jinak sem hral na jinych servrech tak že jinak hraju tak 4 roky možna dyl opravdu nevim
5,Předchozí gilda: For Fan
6,Proč Galaxy Rangers: chci se posouvat v před a ne vzad a pořadne si zarejdovat
7,Čeho chceš dosáhnout v PvE: chci si vklidu odejit rejd a ne se rozčilovat a nervovat a nečemu se přiučit
8,Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: hraji nani jen ja
9,Jak jsi na tom s časem na hraní: čas mi ovlivnuje prace a nebo přitelkine posledni dobou zaleži podle jeji služeb
10,Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: tak znam lidi co přešli z for fan takže hlavne loravi a rovnovaha a td

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
Freezema
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyWed Oct 31, 2012 1:41 am

1.Nick postavy: Freezemaho Nick altů: -
2.Věk hráče: 24
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: human, mage, PVE-arcane, PVP-frost
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: TBC->
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: FF, chcem progressovat Togc25
6.Proč Galaxy Rangers: chcem progressovat Togc25, odidenci z FF
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: fc, eq
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: iba ja, mam
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: 18:30-x
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: odidenci z FF

ps: rad by som sa v stredu dostal na main raid

/edit:PRO
Návrat nahoru Goto down
Marat
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyWed Oct 31, 2012 7:24 pm

1.Nick postavy: Marat
Nick altů: Tych je niekolko, z tych equipnutejsich a pouzitelnych Michalko (warlock), Michalek (druid), Misatko (shaman)
2.Věk hráče:20
3.Rasa: Gnom, povolaní: mining,eng, rozrobeny tail ,specializace: Unholy, dual specializace: blood tank, a vsak off spec nemam problem prisposobit potrebam raidu
4.Zkušenosti s wow: No bude to uz pomaly 7 rokov co som zacal hrat wowko, předchozí patche: za TBCka som bol v TGoD, tam sme skoncili progresom BTcka, úspěchy v gildách kde jsi působil/a: na wotlku s For Fun pokoreny Ulduar a s Numerami ToCko
5.Předchozí gilda: Numero Uno ,Důvod odchodu: Ohrial som sa tam asi mesiac, no nejako mi nesadol kolektiv, a to je pre mna dolezitejsie ako to kam az to dotiahneme
6.Proč Galaxy Rangers: Odislo k Vam par znamych, dalsi sa chystaju, a je tu aj tuzba ( samozrejme casom ) potrapit aj bossov v grande tocka
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: No tak ambicie byt najlepsi su tu vzdy, ale radsej budem s dobrou partou na beastoch ako s debilmi na anubovi
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Ja a mladsi brat, ten sem vsak nikdy neleze bez opytania sa , máš e-mail od acc: ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: iba bracho ked vyuziva postavu kvoli cdckam profiek
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Jedine co ma obmedzuje su tanecne treningy, pripadne priatelka, ale na main raid time sa vzdy snazim byt pritomny, ak sa nemozem dostavit vzdy dam vediet
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Loravi, Rovnovaha, Pelezinko

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
zoraj
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyThu Nov 01, 2012 2:03 pm

1.Nick postavy:Lilarelda Nick altů:Amia
2.Věk hráče:15
3.Rasa:Night elf ,povolaní:DK ,specializace:Frost-dmg ,dual specializace:Blood-tank
4.Zkušenosti s wow:hram wow asi 4roky za DK 2roky , předchozí patche:vsetky okrem clasik ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:
5.Předchozí gilda:For Fun ,Důvod odchodu:Pravdepodobne rozpad guildy
6.Proč Galaxy Rangers:dufam ze budete mat dobry kolektív a že si aj zaraidujem
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:okrem toho ze byt najlepsie DK tak aj zabit lich kinga
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):JA a Brat , máš e-mail od acc:mam ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:iba ja
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:18.30-22.00 cez tyzden a cez weekend aj cez den mozem
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:ani nie iba tích co odisli od nas z For Fun k vam

/edit: proti
Návrat nahoru Goto down
Gilga
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Přihlaška (Nejsem ten kdo tu posilal přihlašku předtím )   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyThu Nov 01, 2012 6:25 pm

1.Nick postavy: Nick altů:Gilgalidor , Žadne alty
2.Věk hráče:14 let v lednu mi bude 15 let
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:DK Frost DPS , Blood tank( vše PVE)
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:Byl jsem ve FF odchod, zavedly pravidlo že od 15 let , takže by mě vzali až v lednu Very Happy , FC mam Toc25 , Toc10 Togc25 na Valkyry a Togc10 jsem byl jen na ID anub , a s Frost mužu poradit trochu Very Happy
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:FF kvuli tomu pravidlu
6.Proč Galaxy Rangers:Jste PVE guilda , a rad bych jsi dopnil Achievy a eq ...
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:tak určitě hodně DPS zatim mam jen 5k DPS ( Dummy)
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:No hral tu bracha 11 lety a daval jsi tu přihlašku , změnil jsem si heslo , ( byl jsem na dovoleny svěřil sem mu učet, mě je 14 let ) Přistup nikdo
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Po - ČT 22:00 (Přesně) Pa- SO - dokolika chci , Neděle 22:00
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Quit , Pelezinko , z FF kdo kvam přišel : Freezee....

/edit: Zamitnuto podruhe
Návrat nahoru Goto down
Arremes




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 01. 11. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska arremes sh/holy   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyThu Nov 01, 2012 7:05 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Arremes,Arrik
2.Věk hráče:13
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:Human,Priest,Sh/holy
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: hram wow pred 6dnami su to 2roky bol som v totskach a AD
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:Tots-rozpad a ptm guilda ArrivalofPheonix cize tots potom spojenie s AD a v AD pre mna zly raid time
6.Proč Galaxy Rangers:dobra PvE guilda fajn ludia ULD 25 v case 2hodky co si myslim ze je dost dobry cas.....
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:tak este som nebol heroic toc tak aspon to FC na 10 dat...
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: nie
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:17:00 - 21:00 (vykendi do 22:00 )
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Asadafas ( v tostkach ked bol bol to papier Very Happy ) Ronex (bol top dmg v totskach) Edvin

/edit: prijat
Návrat nahoru Goto down
Trawel
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Nov 04, 2012 3:01 pm

1.Nick Trawel
2.Věk hráče: 21 let
3.Night elf : Druid-Heal/Bala : Herb/Alchy(450)Tail(400)
4.Zkušenosti s wow: Mám kamaráda ve vaší guildě jmenuje se Aste poví vám mé zkušenosti . WoW hraji už od 9 . Třídy s menšími přestávkami . Měl jsem teď roční pauzu s hraním ale chtěl bych se do toho opět dostat .
5.Předchozí gilda: nevzpominam si je to už rok Smile
6.Proč Galaxy Rangers: Mám zde kamarada .
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Moje nejoblibenejsi pozice je heal , takže můj cíl je být ve vaší guildě jeden z hlavních healů . A hlavně si pořadně zapařit Smile
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): pouze ja , máš e-mail od acc: Ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: chodim do prace PO - PA jinak muzu hrat kdykoli .
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Aste ( urcite ma nicku vic ted bohuzel nevim )

/edit: pro
Návrat nahoru Goto down
Simonie
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Nov 18, 2012 1:05 am

1.Nick postavy:Simonie(main),,,bez alta
2.Věk hráče:18
3.Rasa: Drainey,povolaní:Shaman ,specializace:Ele ,dual specializace:enha,Profky:LW,ench skin full (firts Aid,cooking,fishink)
4.Zkušenosti s wow:Na narniasi hrám už 5rokov ešte s TBC... , předchozí patche:TBC narnias ,úspěchy v gildách kde jsi působil:Naxx 10/25,UD10/25,TOC10/25=FC,toc10hc4/5,toc25hc0/5
5.Předchozí gilda:Sine Misericordia ,Důvod odchodu:Slaba učast na raidoch
6.Proč Galaxy Rangers:Kvalitna guilda plna kvalitných hračov,s ktoráými by som rád odraidoval par raidov,(raid time mi vyhovuje)
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):(len ja)acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:od16 00-do kedy je potreba...
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:nejak výrazne nie...

/edit : PROTI


Návrat nahoru Goto down
Davapala
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Nov 18, 2012 7:55 pm

1.Nick postavy:Davapaladin Nick altů:Davawarrior,DavaDK,
2.Věk hráče:35
3.Rasa:Human ,povolaní:Paladin ,specializace:Retry ,dual specializace:Holy
4.Zkušenosti s wow:Hraji 2 roky s 1 prestavkou , předchozí patche:ne ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:naxx10,25,castecne UD
5.Předchozí gilda:Sine Misericordia ,Důvod odchodu:Malo lidi i v čase raidu
6.Proč Galaxy Rangers:Hraje je tam můj bratr (Johny) a pokud jsem se setkal s nějakými hráči GR v HC tak to bylo vždy bez problémů
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Aktivně se účastnit raidů,zlepsit sve dovednosi a investovat svůj čas do guildy která je aktivní.
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):kromě mě nikdo , máš e-mail od acc:ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Jsem časově flexibilní
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Johny

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
Ashik
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Ashbringerr - Prot paladin   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Nov 18, 2012 11:36 pm

1.Nick postavy: Ashbringerr Nick altů: ------
2.Věk hráče: 17
3.Rasa: Human ,povolaní: Paladin ,specializace: Prot ,dual specializace: Pvp re3 (to snad každej ví Very Happy)
4.Zkušenosti s wow: 5 let, ztoho 3 roky paladin , předchozí patche: 2.4.3, 3.3.5a ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: ToGc 25 full clear
5.Předchozí gilda: Vir Aeternum(stále tam jsem),Důvod odchodu: Chci raidovat a lidi ve VA na to serou. Nebaví mě AFKovat v dala.
6.Proč Galaxy Rangers: Vysoká PvE úroveň
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Lich king down Very Happy
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Pouze já , máš e-mail od acc: ANO ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: NE
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Každý den 17:00 - 00:00, Víkend kdy je potřeba.
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Všechny Very Happy ale hlavně bobiicek Very Happy To je prostě nejlepší paladin xD lol!


S pozdravem Ashbringerr

edit: Trochu ti osvežím pamět http://vir-aeternum.forumczech.com/t197-ashbringerr-paladin-prot-retri , odtahl jsi nam z gildy lidi , do té doby pohodové hráče kteří si sedli na tvuj falešnej bonbon, rozkřikoval jsi se ze sve gildičky IS že máš ty nejlepší lidi z GR - myslím že byli takové fráze že GR je už mrtvá, zustaň si kde jsi pokud tě tam ještě chtějí, my máme protadiny - spolehlivé hráče kteří vědí co to znamena být v týmu a neskačou z místa na místo jak se jim to prospěchářsky hodí
ty jsi nám už dost zaškodil další šanci nedostaneš, vubec nevím kde bereš drzost podavat přihlášku do GR
Werth

PROTI

Návrat nahoru Goto down
Blackwar
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Nov 25, 2012 12:03 am

1.Nick postavy:Blackwar Nick altů:_________________
2.Věk hráče:15
3.Rasa:dwarf ,povolaní:warior ,specializace:pprot... ,dual specializace:pvp arms
4.Zkušenosti s wow:2roky s toho pada a druid , předchozí patche:2.4.3 ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:
5.Předchozí gilda: u pipa doma,Důvod odchodu: stazovanie
6.Proč Galaxy Rangers:dobra v PVE guilda
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: full eq a byt dobry tank
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):uz nikto , máš e-mail od acc:ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:ano
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:14.00-21.00
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:tochu NUVA ale je trochu na mna nastvany bo som ho obtazoval blbimi otazkami javascript:emoticonp('Evil or Very Mad')

/edit: PROTI
Návrat nahoru Goto down
Olbe
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Nov 25, 2012 9:42 pm

1.Nick postavy: Olb Nick altů: Olberrus, mám ich aj viac ale povazujem len tohto za alta
2.Věk hráče:20
3.Rasa:NE ,povolaní:Druid ,specializace:Balance ,dual specializace: Tank
4.Zkušenosti s wow: wow hrám už cca 6 rokov, z toho aktívne asi 5, začínal som naTBC , předchozí patche: TBC ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: úspechy neviem, nikdy som nestál za niečim veľkým, wow hrám kedmám čas
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: Numero Uno, tažko povedať dôvod, v poslednej dobe som sa už ani moc nelogoval lebo som ani nemal chuť dojsť do hry, opýtať sa či sa niečo ide a dostať odpoveď že nie lebo niesu ludia, ako ludia su tam perfektný nič proti nim len sa to už vo mne nejako nahromadilo
6.Proč Galaxy Rangers: máťe dobré meno, z nikim z vás čo ste v guilde som nemal žiadny konflikt a pokial sa nemýlim tak GR existuje od TBC.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: smrti Lich Kinga
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):len ja , máš e-mail od acc: ano,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: podľa potreby, možna občas to nevychádza
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Aly

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
sindoray
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Prihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyWed Nov 28, 2012 8:56 pm

1.Nick postavy: Sindoray
2.Věk hráče: o chvíľu to bude už 22 rokov, jak to letí ô_O
3.Rasa: NElf ,povolaní: DRUID, specializace: RESTO ,dual specializace: BALANCE/FERAL (full toc eq jak balance tak feral, tak resto)
4.Zkušenosti s wow: Tak... túto hru drtím približne 6 rokov... fascinoval ma warcraft 3 príbeh (kto hral kampane, tak pochopí Smile ), začítal som sa do kníh a keď vyšlo wowko, tak bolo jasné, čo budem hrať. Nehral som pre PVE ani pre PVP, ale pre RPG (ja si aj doteraz čítam questy). Hral som na kope neofíkov, ale aj na ofi servery, kde som si skúsil DK a ICC.

úspěchy v gildách kde jsi působil/a: lokapals mi pomohlo s expením za čo patrí Maldru veľká vďaka,
v Adamante Durior som bol rok, skvelá guilda, skvelý kolektív, skvelý zraz, ale po (doteraz nechápem) skrate v Regalisovej hlave sa nejak stalo, že to už nebolo to staré AD ku ktorému som bol loajálny. (progresoval som tam od RAzora po Vezaxa)
Zamieril som do VA, kde som zotrval približne rok a pol (progresoval som Yogga a Algalona v UD a potom celé TOC a TOGC). Z VA som odišiel dva krát. Prvý krát som mal problémy v RL, ktoré som našťastie vyriešil Smile ... a druhý krát som leavol preto, že raid leader VA je zakomplexovaná osoba s diktátorskými, elitárskymi sklonmi, ktorý diktoval aj to čo môžeme a nemôžeme písať na world... srsly, je to hra a podľa mňa to moc prežíval a preháňal.
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: aha... no jaksi som to vypísal vyššie Very Happy ...
6.Proč Galaxy Rangers: Pretože táto guilda bojovala v UD už pred dvomi rokmi a postupom času sa vďaka vedeniu, loajalite hráčov a teamovemu duchu vypracovala až na špičku alianciel (jediný rozdiel oproti VA je ten, že dali togc skôr), takže prakticky sa táto guilda delí o top jednej frakcie - Aliancie.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Ako som už písal... frčím na RPG - takže kvôli knížkam by som si rád zabil Arthasa - jeho príbeh je fascinujúci a rozhodne knihu o Christie Golden doporučujem
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Nikdo. SIndo má okolo 7800 achiev pointov, top pvp eq na 2 specy a top pve eq na tri specy... bol by som imbecil kebyže account niekomu dám.

,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: raz Lodrynko v aréne, keď som ja hral za scourgelorda... skončilo to tak, že mi prehral asi 100 ratingu -.- ... toľko k jeho "resto druid je ľahký"
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: naaaaah... žijeme v nechutnej materialistickej dobe s drbnutým systémom. Momentálne pracujem na štvorsmenku, ale dávam výpoveď, pretože makať cez sviatky a cez víkendy ma fakt nebaví.... takže s časom to bude zase krásne Smile
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Nejaké tie mená z PVP ako Eryq a Bobbik a potom napríklad zo starého AD - Connela... a potom určite ľudí z worldu.

- som chalan loajálny, ktorý sa správa tak ako sa správajú ku mne. Nejde mi o equipp, nejde mi o goldy, nejde mi o nič. Iba hľadám pohodový kolektív na debatu pri čakaní na BG, alebo pred raidom, nejaké to príjemné zaraidovanie s teamworkom, ktorý aliancii chýba a rád spoznám nových ľudí. Ak prihláška nevýjde, nevadí - v každom prípade ďakujem za prečítanie a váš čas Smile

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
Alol
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Warlock   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyFri Nov 30, 2012 6:16 pm

1.Nick postavy: Alol, Nick altů: Alolo
2.Věk hráče: 15 let
3.Rasa: Human ,povolaní: Warlock ,specializace: 0/13/58 ,dual specializace: pvp destro
4.Zkušenosti s wow: UD, Naxx i ToC , předchozí patche: jen WotLK ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: ToC FC, ToGC10 FC
5.Předchozí gilda: For FUN ,Důvod odchodu: Vedení... Very Happy
6.Proč Galaxy Rangers: Top PvE guilda Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Být lepší než Horda Smile
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): jen já , máš e-mail od acc: ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:18:30 - 21:30
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Loravi, Rovnovahaha a Freezemaho

/pro
Návrat nahoru Goto down
Wenduska
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySat Dec 01, 2012 4:37 pm

1.Nick postavy: Wenduska Nick altů: nemam
2.Věk hráče:22
3.Rasa:Draenei ,povolaní:Shaman ,specializace:Enhancement ,dual specializace: Resto
4.Zkušenosti s wow: 5 rokov s Wotlkom , předchozí patche: 2.4.3 TBC ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Naxx,ToC,UD,EoE 10/25
5.Předchozí gilda: U Pipa doma ,Důvod odchodu: Slabe raidovanie
6.Proč Galaxy Rangers: dobrá PvE guilda
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Chcem dosiahnut kvalitne raidovanie
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): 0 , máš e-mail od acc: ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: od 18:30 - 00:00 (podla potreby aj dlhsie/skorsie)
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: nie

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
Huntikk
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Dec 02, 2012 1:58 am

1.Nick postavy: Huntikk (Pallekk - Retri, Wartekk - Affli/Destro)
2.Věk hráče: 20
3.Rasa: Night Elf Hunter, Survival, Marksman.
4.Zkušenosti s wow: 2 měsíce 2.4.3, 2 měsíce 4.0.6a, zhruba měsíc 3.3.5a. (Taktiky více méně neznám, ale rychle se učím)
5.Předchozí gilda: Fellowship - důvodem odchodu je neaktivita v guildě.
6.Proč Galaxy Rangers: Viz. bod č. 10.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Nabrat equip, v podstatě chodit i něco víc než jen 5 many.
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Účet je můj vlastní, mám k němu přístup jen já.
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Sem zde každý den.
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Rovnovahaha

/edit: mevim co u nas s tim eq chceš delat, máš "3" postavy, všechny low "maina" nejvíc, jak dlouho te bude bavit hunter?, udelej si eq za conquesty alespon jak mame v podminkach, dokaž že to myslíš vážně a podej přihlašku klidně znovu
PROTI
Návrat nahoru Goto down
darkg.
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Dec 02, 2012 12:17 pm

1.Nick postavy: Darkgunner Nick altů: Holiness- len pvp...
2.Věk hráče: 20
3.Rasa:Dwarf ,povolaní:Hunter ,specializace:MM ,dual specializace:Surv
4.Zkušenosti s wow: dlhoročne či uz je to na narne alebo inych serveroch , předchozí patche:od TBC ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:tak najvecsii uspech berem ked som posobil v refu... po jej rozpade ma prestalo tak bavit pve
5.Předchozí gilda:ad ,Důvod odchodu:isli hrat cata
6.Proč Galaxy Rangers:odporucil mi vas TMH
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Dobri pocit z hrania....odreagovanie zabava...
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):1 je to moj kamos od zakladnej az po vysoku Smile , máš e-mail od acc:samozrejme ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: nie
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:casovo som na tom rozne ale najlepsi raid cas je pre mna stvrtok nemusim nic robit do skoly...
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:myslim ze ani nie... zistim ked ma zoberete Razz

/edit : PRO
Návrat nahoru Goto down
snake333




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 20. 11. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: DK Unholy/Blood    Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptySun Dec 02, 2012 8:50 pm

Deadbringer

21

human ench/teilor Unholy/blood

NU,TGod,Tots,fenix

gilda sa rozpadla

cakam od Pve - chcem dat LK

na acount mam pristup len ja

som tu 24hod

asfe ronex aste

Edit: PROTI
Návrat nahoru Goto down
Honorar
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyMon Dec 03, 2012 2:46 am

1.Nick postavy: Nick altů: Honorar (altové Semperfi, Misulenka, Hormon ..... )
2.Věk hráče: 25
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:
Priest (draenei) - main Holy , off SH (ins, alch, herb)
Druid (NE) - main feral tank, off Bala (ench, skin, leather)
Paladin (human) - main Holy, off tank (BS, mining, eng - nedodělané)

4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:
Hraju na narniasu a předtím na Sargerasu všehovšudy asi 7 let.... Předešlé guildy a úsoěchy v nich? To je těžké hodnotit... vždycky jsem bral za úspěch úspěšně kilnutého (uhealovaného) bosse... pokud jde o instance, které jsem s guildou nebo worldem pokořil, tak na worldovních 25kách ostudu snad nedělám... a jinak s guildou ToGC 10 jen Icehowla (u progressu u valkyr jsem nebyl)

5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: Rychlá Rota, Angels, U Pipa doma (dúvod odchodu: někteří z Vás sami ví jak dlouho jsem se rozhodoval tenhle krok učinit.... ti co neví zasvětím je: lidi od Pipa doma znám osobně a jsme dobří přátelé, proto se už sama tahle přihláška píše těžce. Ale odcházím z důvodu toho že už se nechodí tak často věci, na které mají pipovci potenciál... neustálé nabírání (abych ty lidi neurazil) ,,odpadu" z worldu nikdy ničemu neprospělo (aspoň z mého dlouhodobého pohledu). Došlo to až k tomu, že mě ani nebaví lognout se do hry... jelikož vím co mě čeká... neochota některých lidi, občas špatná domluva a komunikace...

6.Proč Galaxy Rangers: sami jste mě měli dlouho v merku Wink navíc vím že je to krok kupředu a motivace, aby mě hra zase bavila jako dřív... jinak asi jako v každé guildě budu prezentovat její jméno jen v tom nejlepším.... a v neposlední řadě vaše úspěchy a kdykoli Vás potkám výborná komunikace a spolupráce.... posledním krokem k rozhodnutí napsat přihlášku byl ústupek GuMky od tradic guildy a naplánování ToGC 25 s jinou guildou (s tím že to posune guildu a vylepšní taktiky na guildovní desítkové ToGC), což mi dali za pravdu i někteří z oficíru guildy, že se jim to nelíbi a nevidí v tom krok kupředu... (nepoučeni z předešlých zkušeností chodit 25ky s jnou guildou)

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:
Sám nevím Wink jak říkám každý killnutý a uhealovaný boss je pro mě úspěch... a čím lepší boss to bude, tím větší úspěch to bude Wink

8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:
přístup na můj účet má více lidí budu upřímný že jich je víc.... (kdyby to byl nějaký extra problém, změna hesla možná).... Ale co vím ,,aktivně" se sem tam na můj účet logne Blackday, nebo max Gertra (tudíž beze mě dva lidi, které osobně znám)

9.Jak jsi na tom s časem na hraní:
Tohle je možný kámen úrazu... Very Happy vysvětlím ihned...
zaměstnání ( voják z povolání ) - někomu to nic neřekne, ale jsem na bigošině, takže to vychází že jeden týden z měsíce jsem na cvičení.... do toho se občas vyloupne 24hodinová služba
koníčky (volejbal) - dá se říct, že ho hraju poloprofesionálně ... z toho vyplývá (tréninky - pondělí, pátek) a zápasy ty jsou tak nějak nepravidelně úterý a čtvrtky..... a soboty turnaje (zase ne každá)
a v neposlední řadě přítelkyně, která ani neví co je to WoW a ani ji s tím nechci zatěžovat Very Happy a čas na ni mít chci (nebo musím mít Very Happy) a nevím jestli jí stačí jen náš společný koníček volejbal....
rodina - kdo má rodinný barák nebo bydlí u rodičů chápe Wink

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:
osobně Blackday (spoluobčan Very Happy ), Martynin (nebydlí daleko) a ze hry Palastora ... a nechci na nikoho zapomenout je Vás dost... ale myslím že od Vás lidi znají mě a já o tom ani nevěděl ....

Dodatek (jestli neurazí) : Měli jste mě v hledáčku dost dlouho... z prva jsem z toho měl moc bobky, že guilda jako vy má přehled o ,,nobodym" jako jsem já Wink možná i proto je čas tu nervozitu zklepat a vyzkoušet realitu Wink

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
Lodrynko




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 12. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyTue Dec 04, 2012 7:38 pm

1.Nick postavy: Lodrynko

2.Věk hráče: 19 let

3.Rasa: Human > Hraju samozřejmě disco spec (kde mě na to naočkovali v NU a od te doby mě to baví) Shadow sem bohužel smazal celý equip když sem farmil surky na BS a neměl sem místa v bance /facepalm

4.Zkušenosti s wow: Wow hraju přibližně 2 roky, teoreticky mam proběhlé snad všechny classy, raidy (krom ICC) mam taky zmáknuté

úspěchy v gildách kde jsi působil/a: tak Algalon na Ulduar sezoně, potom Anub 25 HC prvni a poslední kill guildy VA

5.Předchozí gilda: VA > Skvělá guilda se skvělýma lidma, ale bohužel všeho je moc vzali tam pár lidí který mi bohužel nesedli (hlavně jedna konkrétní osoba) to by se ještě dalo překousnout, ale změnil se celý postoj vedení v posledních pár měsících a to mi opravdu nevyhovovalo, jak psal sindo raid leaderovi to asi trošku vlezlo na mozek

6.Proč Galaxy Rangers: V guildě sem byl ještě se svojí první postavou když sem nevěděl jak se hraje wowko (DK) a nikdy sem tam s nikým nemusel řešit žádné problémy, každý byl ochotný, pomohl a hlavně ste vytrvalá guilda, která vytrvale progresuje toho brouka, baví mě každá výzva

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: v Togc mi přijde že už není moc čeho dosáhnout až na Tribute to insanity (immortality) což by mohlo být i reálné časem, ale samozřejmě se těším na progresování ICC

8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Momentálně nikdo
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Ano moje bývalá přítelkyně, Sindo a Cajovi sem jí pučoval když si potřeboval něco vyzkoušet (od té doby mam několikrát měněné heslo)

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: No s tím že pracuji tak to není zrovna růžové, ale čas na main raid se najde vždy s tím že si můžu uspořádat pracovní dobu tak jak se mi to hodí

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Pár pvpčkařů počínaje Bobikem, teďka nově přijatý sindo a vlastně všechny co se kdy dostali na gdkp (mam docela pamatováka na nicky) Very Happy

/edit: Proti
Návrat nahoru Goto down
Lixon
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 EmptyTue Dec 04, 2012 11:18 pm

1.Nick postavy:Lixon Nick altů:Twinkstarr
2.Věk hráče:15
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace:Retri ,dual specializace:Prot
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche:Hrl som aj na TBC Smile ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: For Fun Naxx Uld Toc/Togc
5.Předchozí gilda:For Fun ,Důvod odchodu:Zlé Raidovanie
6.Proč Galaxy Rangers:Ste jedná schopná Guilda na serveri a rád by som sa k vám pripojil Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Samozrejme si zájsť nejaký Raid a dať ICC
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):Nemá ho nik iný ako ja , máš e-mail od acc:áno mám ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:Nie len ja
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:18:00-22:00+-
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:Alol Rovnovahaha Loravi Frezzemaho Dond a este pár skvelích ľudí od vás Smile

PS: Ospravedlnujem sa za všetko čo som spravil, rád by som sa k vám dostal mám tam kamošov a vela známich ludí..
Ďakujem za prečítanie.. Smile

/edit: zamitnuto - jak jsem již uvedl na našich enfo pagích máme nabor až na vyjimky uzavřen
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 12 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihlášky do gildy (podat přihlášku)
Návrat nahoru 
Strana 12 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxy Rangers :: O gildě - Náborové info - Přihlášky - Návštěvní kniha-
Přejdi na: