Galaxy Rangers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gildovní fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihlášky do gildy (podat přihlášku)

Goto down 
+46
Arremes
panburhan
Bukca
Xernetar
Nasty
Ancient
rakeww
Marlonek14
Quitko
Barjakloo
Bymbasik
Suffer1
wAren
Blizzik
Youngman
Achse
Martynin
Brea
Nimo
rottingchrist
Priesteq
Hosinga
kaile1
Legolaser
Worker
MAESTRUS
Frozenblood
keleo
Roron
Nubira
Adesia
Sonny
MeErtY
Apphro
Mates
Warynian
crift
Nuva
Soxis
Haliax
aidy
Palastor
gisell
Gromf
Denca
Werth
50 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Afrodita
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySun Aug 12, 2012 5:13 pm

1. Afroditta

2. 17

3.Draenei,Mage,arcane/fire

4. TBC-wotlk -poznam vsetky taktiky az na ICC

5. BD.. ale to bolo len na chvilku.. mam planovane skusit ist to u vas

6. no tak ako som uz hovoril, chcem to u vas skusit, pocul som ze ste velmi dobra guilda :-)

7. dobrý a pravidelný progress :-)

8. 100 %

9. okrem treningu a zapasu non-stop Smile

10. ani ne Smile


/edit: sptný talenty, zajimavý socketovaní do pve spellpene , na to jak dlouho tu hraješ bys mel/a mít daleko lepší equip o talentech nemluve - Zamitnuto




Návrat nahoru Goto down
Auditior
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Přihlaška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyThu Aug 16, 2012 10:55 pm

1.Nick postavy: Nick altů:Auditiore-Main,Meapex,Sifu,Mariet,Toxiq alti
2.Věk hráče:14
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:Gnom Warlock Destro Dual Talenty
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: 3 roky hraji od TBC byl jsem v NU FC uld krome Yogga
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:Kick -Neaktivita
6.Proč Galaxy Rangers:Lebo sem sa pital a 1 mi napisal ad si podam prihlašku
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:FC IC Very Happy
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: NE jen já
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: tak 5 hodin dene
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: nope

/edit: Zamitnuto, Vek, spatna zkušenost z minule prihlasky, neaktivita co se muže opakovat, lidí mame dost než abychom brali potencialní problémy
Návrat nahoru Goto down
Ancient




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 24. 08. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyFri Aug 24, 2012 10:15 pm

1.Nick postavy:Ancientbolt LVl: 80
2.Věk hráče:17
3.Rasa:Night elf Talenty: MM,Survi Profese:skin,LW,ENG vse full krom LW je 445
4.Zkušenosti s wow:No na WoW scene jsem podstate novy hraju jen na narniase asi rok Takze znam jen Wotlk zkušenosti S PVE no napisu co jsem uz prosel hccka vsechny NAxx10/25 , UD10/UD25 jen po mimirona TOC10/TOC25 po anuba vestsinou na World gdkp
5.Předchozí gilda:Žádná
6.Proč Galaxy Rangers:Jste docela znama gilda Very Happy a uz mne omrzelo chodit gdkp chci poznat novy lidi a kolektiv.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:Jdemi hlavne o to pokecat s lidma u nejakeho bosse a hlavne se uz naucit vsechny taktiky Very Happy a v neposlední řade nabrat take nejake GS.
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):1 máš e-mail od acc:ano mam hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Ne jenom ja
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Tk vzhledem k tomu ze jsem este na střední tak se čas ešte vzdy najde
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:NE

/edit: jsme PRO: ozvi se ingame pls

Návrat nahoru Goto down
Nasty




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 08. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Shadow Priest   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySun Aug 26, 2012 12:05 pm

1.Nick postavy: Nasty Nick altů: Kaledos, Molii, Sixtee, Sylferis a asi 20 dalších, za ktorých moc nehrajem
2.Věk hráče: 19
3.Rasa: Night elf (nemá pre mňa dobrú raciálku ale je krajšia ako škaredá, tučná hjumenka) ,povolaní: Priest ,specializace: Šedou ,dual specializace: Discipline
4.Zkušenosti s wow: Od vanilly hrajem ale poznáte to 13 rokov keď má človek tak moc nemyslí.. .vážne so mto začal brať v 15tich, předchozí patche: prakticky všetky doterajšie a aj nasledne Cataclysm, Chystám sa aj na pandy ale prísť na raid nebude problém ak viem dopredu kedy ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Za najvačší úspech považujem svoj stále zdravý rozum, inak tam bolo pár krásnych killov ktoré boli doslova o chlp z nosa, pár first pullov, a celkovo čas strávený so super ľudmi tu na wow
5.Předchozí gilda: Numero Uno ,Důvod odchodu: Tož od istej doby od tial začali miznúť ľudia s ktorými som sa cítil fakt dobre a začali ich nahrádzať namyslené individuá, ktoré nevedia nič. Majú neprajné reči a robia zlú povesť guilde. Stále častejšie a častejšie sa tam strhávajú hádky a to mi nerobí dobre.
6.Proč Galaxy Rangers: Máte tam zbierku ľudí od nás a pár ďaľších ľudí známych z TBC. Vraj ste fakt super kolektív. A hlavne ste guilda s dlhou tradíciou, žiadna rýchlokvaška.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Tak samozrejme by som rád dal nejaký realm first ale stačí mi pohodová parta ludí, s ktorými si pár krát do týždňa zájdem zabiť nejakú vlasatú obludu a aj keď to nebude na 1. pull ale bude tam chuť to zabiť a nie, že sa ohlási koniec raidu o deviatej a všetci pôjdu nasratý spať.
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Momentálne nikto (mal som menši problém s miznúcimi emblémammy tak so msi zmenil PW a už pohoda) , máš e-mail od acc: Hej ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Áno do levlu 74 ju expil bratranec a potom skončil a nechal mi ju. Ja som si zmenil mail a fungujem.
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Robím na jednu smenu čiže od 6:00 do 14:00 som v práci a potom kedykoľvek viem prísť na raid (samozrejme raidy do neskorej noci neodsudzujem ale nezvládol by som viac ako jeden týždenne)
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Barjakloo, Nefretiti, Bymbasik, Emi a možno ešte niekto ale narýchlo si fakt nevzpomeniem
Návrat nahoru Goto down
Pelezin
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: DK - spec podla vasho rozhodnutia :)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 01, 2012 11:40 pm

1.Nick postavy:Pelezinko Nick altů:Menttolka - mage jediny schopny Smile
2.Věk hráče:15
3.Rasa: Hjuman ,povolaní:death knight ,specializace:Blood/Frost/Unholy .... co je potreba Smile ,dual specializace: to sa zariadim niako ale asi frost Smile
4.Zkušenosti s wow: od TBC na fun serveroch WOTLK toc cele ICC tak zbežne si pamätám , předchozí patche:iba tbc a cata chvilu ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: ziadny realm first cize sa neni cim chvalit ...jednoducho neviem co tu mam napisat Smile
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: dost caste hadky ..... a tak isto trosku namysleny jednotlivci ..... uz ma to prestalo bavit jednoducho povedane
6.Proč Galaxy Rangers: je tam par ludi ktorych poznam , a navyse som mal tu cest byt na vasom raide a celkom sa mi tam zapacilo Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: poriadne si zaprogresovat toc HC + icc ak sa ho dockame Smile
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): v minulosti kamos lenze som si previedol postavu na svoj takze nikdo , máš e-mail od acc: ano ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: nie
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: skoro stale ... ak to skola dovoli
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: pravdaze Nasty , Bymbas , Barjo , Aste atd
Návrat nahoru Goto down
Werth

Werth


Poèet pøíspìvkù : 684
Join date : 09. 03. 10

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySun Sep 02, 2012 10:36 am

nasty pelezinko - prijat
Návrat nahoru Goto down
Loravi
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Loravi   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyWed Sep 05, 2012 1:01 am

1.Nick postavy: Loravi
Nick altů: Lory, Loraviel, Loravin, Kokonka a par co expim Smile

2.Věk hráče: 19

3.Rasa: Night Elf
Povolaní: Druid
Specializace: Feral (5100gs)
Dual specializace: Resto (4900gs)

4.Zkušenosti s wow: Hraju rok.
předchozí patche: Neznam, wow pro me existuje jen od Wotlku, predchozi znam jen z expeni Smile
úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Kratkodoby GuM ve FF, jinak co se raidu tyce, prosel jsem si kazdeho bosse v UDcku a i v TOCku mimo HMka (taktiky znam)

5.Předchozí gilda: ForFun
Důvod odchodu: prevzeti GuMa, pozdejsi neshody s byvalym vedenim, predani GuMa zpet a leavnuti (ve zkratce, doopravdy to bylo mnohem akcnejsi)

6.Proč Galaxy Rangers: Protoze tady neznam zadneho ****** co by mi kazil hru, coz se o ostatnich Skill guildach rict neda.

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: no nejlepe byt u First killu Lich Kinga Razz

8.Bezpečnost učtu: Je, byla a bude
kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): 2 muj bracha a pritelkyne
máš e-mail od acc: Jiste
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Sem tam logne bracha nebo pritelkyne aby si udelali neco z professi nebo kdyz je o to pozadam, bez meho vedomi tam nelezou Smile

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Kazdy den. Teda mimo zkouskoveho.

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Pelezin. Znam jich vice ale tohohle ocasa znam asi nejvice Very Happy

11. bod jsem si pridal a to protoze mam podminku, z ForFUN jsme leavnuli 4 a jako 4 chceme prejit k GR. Nicky jsou: Rovnovahaha (arcane mage),Darkwack (feral druid), Thill (fire mage) a ja Smile takze bud vsichni nebo nikdo. Prihlasky si pridaji Smile Dekuju za pochopeni Smile

/edit: PRO

Návrat nahoru Goto down
Kikina
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: rovnovahaha   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyWed Sep 05, 2012 1:07 am

1.Nick postavy: Rovnovahaha
Nick altů: Farra
2.Věk hráče: 19
3.Rasa: draenei, povolaní: mage, specializace: arcane, dual specializace: frost pvp
4.Zkušenosti s wow: hraju cca rok takže znám pouze wotlk, taktiky znám na vše co je zatím otevřené
5.Předchozí gilda: For FUN, Důvod odchodu: problémy s vedením
6.Proč Galaxy Rangers: podle toho co jsem slyšela se jevíte jako příjemný kolektiv a přesně to hledám Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: za equipem se neženu, hraju pro zábavu a odreagování
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): přístup má jen můj přítel a bratr, hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: nikdo jiný za ni nikdy nehrál
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: podle školy ale v podstatě denně, 18-23
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Aste, Pelezin


/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
Thill
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Fire mage   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyWed Sep 05, 2012 12:47 pm

1.Nick postavy:Thill Nick altů: Tumis, Kuchar

2.Věk hráče: 18

3.Rasa: Human
povolaní:Mage
specializace:Fire
dual specializace: Frost fire

4.Zkušenosti s wow:
PRetbc, TBC, wotlk

úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Nikdo není úspěšný buďto si dole, nebo nahoře ...

5.Předchozí gilda: For Fun
Důvod odchodu: Vedení

6.Proč Galaxy Rangers: Příjemný kolektiv a prioritou č.1 je PVe a to hledám.. Navíc nevím o nikom kdo by ve vaší guilde mi chtel kazit hraní jak tomu bylo doposud..

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Tak zatím se mi vše splnilo až na pokoření bonusového bosse v UD Smile

8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Mám jeden ACC k mému ACC nemá přístup nikdo jen já a mladší bratr, za moje postavy nehrál nikdo kromě mě a k ACC email mám.

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Tak jelikož chodím do školy a práce je to individuální, ale na raidy jsem měl docházku téměř úplnou.

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Pelezinka

/edit: Tak opet Thill, myslím že už potřetí a vyčůranějc, s podminkou hráčů co se jeví jako pohodový lidi, jinak bys neměl šanci že.., to ty moc dobře víš , stejně jak ve většině gild na narnu

a tak teda takhle, s ohledem na Loraviho a Rovnovahu protože je chcem a i jim přejem šanci aby si s nama pěkně zaraidovali...., vezmu tě sem i přes to že tě 3/4 gildy nechce, snad mi odpustěj, ale bere tě sem na podminku ... vysloveně budu čekat na první příležitost tě vyhodit! ... je už na tobě jak se zachováš, jestli přesvědčíš těch 20 lidí co si tě pamatují z jiných gild a W. akcí že ten Thill ktereho si oni pamatují je jen špatnej sen, nebo zda se tu ani neohřeješ

takže pokud toto přijímáš a přijímáš i to že jdeš do kolektivu kde tě většina ani nechce napiš si o inv ingame
Návrat nahoru Goto down
Darkwack
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Darkwack - Feral   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyWed Sep 05, 2012 5:31 pm

1.Nick postavy: Darkwack Nick altů: Začínající alt Darqwack

2.Věk hráče: 21

3.Rasa: Night Elf
povolaní: Druid
specializace: Feral DMG PvE
dual specializace: Feral PvP

4.Zkušenosti s wow: Hraji cca 2 roky.
předchozí patche: Jen Wotlk
úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Byl jsem jen měsíc ve FF, jinak jsem před tím měsícem přešel ze serveru Twinstar na Narnias, pomocí nového addonu.

5.Předchozí gilda: For FUN ,Důvod odchodu: Šel jsem ve stopách hráče Thill, který mě přemluvil přejít na Narnias z twinstaru, takže pořádně zde znám zatím jen jeho.

6.Proč Galaxy Rangers: Slyšel jsem od hráču že vaše guilda je pod dobrým vedením a má fajn kolektiv. Také i že jedete PvE.

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Projít komplet raidy, především UD .

8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Na učet mám přístup pouze já.
máš e-mail od acc: ANO mám.
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Postava byla tenkrát vyměněna na twinstaru za mého feral druida u Hordy za tohoto ferala u Aliance. Jinak eq apd. se schodovalo s GS. Jinak za postavu už hraji jen já.

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: V týdnu chodím do školy, takže převážně kolem té 17:00 až 23:00 hod. mužu být online. O víkendech kdykoliv bude potřeba Smile

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Neznám, ale doufám že budu mít tu možnost někoho poznat.


/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
tender
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 08, 2012 12:44 am

Nick postavy: TEnder Nick altů: Edvin, Edvinn, Jaheira
2.Věk hráče: 22
3.Rasa: human ,povolaní: rogue,specializace: assasination ,dual specializace: mam nejake veci do combat, ked lootnem zbrane na combat kludne nahodim zatial pvp subltlety
4.Zkušenosti s wow: od t5 raidov vsetko okrem swp(tam len kalecgdos), na narne vsetko okrem anub hm a algalona 25som este nevidel padnut, ale bol som ho
, předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: CL druidov v refusion a tears of the sorrow
5.Předchozí gilda: arrival of phoenix ,
Důvod odchodu: prilis vela novych rhacov a ludi co sa do mna navazali ze nie som ochotny s nimi chodit naxx a chcem chodit len tazsie raidy. Navyse, mam healera na horde a nebavi ma na ali len stale healit a za nic ine sa do raidu poriadne nedostanem. Preto si podavam prihalsku so rogunou, chcem mat moznost si aj zadmgovat a gs(aj dmg) mam
6.Proč Galaxy Rangers: do va chceli len feral tanka a mne sa feral dps equip prerabat nechcelo, uavzoval ssom aj o AD, ale tym ze u vas skoro nikoho nepoznam zaroven som pocul pozitivne ohlasy na vas kolektiv, rozhodol som sa podat prihlasku k vam
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: nemam nejaky ultimatny ciel. Chcem guildu kt progressuje. Nie len chodit gdkp na equip a potom low lvl dungy kt sa daju bez trapenia. Chcem proste pve s urcitou narocnostou. ZAtial som nezabil iba algalona 25(inac vsetky ud10/25 hm) a valkyrie/anuba na togc25. Takze moj momentalny ciel je asi vyprogressovat si tychto bossov
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: obmedzen yzapoctami pripadne seminarkami v skole, inac od cca osmej do takej druhej rana
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: nie

p.s.: uvazoval som celkom dlho ci k vam ist s druidom alebo rogunou, eq mam na oboch rovnaky a min jeden char si chcem nehat v phenixe(byvale tots) aj ked su tam 25ud a vyssie nezlozitelne, stale je tam dost fajn ludi na 10ky a rad si obcas snimi zaraidujem. Na druidovi mi ide heal, ale nebavi ma uz tak, preto ak by ste rogunu v ziadnom pripade nechceli, vedel by som k vam ist s resto/feral(dps momentalne, ale viem prerobit na tank) druidom, ale to by som asi musel prebrat s vedenim, maju tam fakt malo healov a aj ked ma to nejak extra nebavi, na tom toc/togc 10 raz za tyzden rad pomozem

/edit :PRO sice tomu hraní ve více gildach moc nefandim ale je vcelku fajn jak jsi to popsal
Návrat nahoru Goto down
tender
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 08, 2012 12:47 am

sry edit nejde, a zabudol som vyplnit 8mu otazku. mam mail, je to moj acc od zaciatku a heslo ma len kamos s kt som na tbc arenil a davno nehra a zabudol aj ze nejake wow existuje.. byvam s nim na intraku na vyske a moj acc je fakt v bezpeci ;-)
Návrat nahoru Goto down
Ronex
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 08, 2012 1:31 pm

1.Nick postavy: Ronex
Nick altů: Mortex, Ronexx, Timex

2.Věk hráče: 17

3.Rasa: Human
Povolaní: Paladin
Specializace: Retri (5267gs)
Dual specializace: Holy (5022gs)

4.Zkušenosti s wow: hraju cca rok a pul
předchozí patche: začal jsem hrát až na wotlku

5.Předchozí gilda: ToTS pozdeji Arrival of Phoenix
Důvod odchodu: vedeni

6.Proč Galaxy Rangers: protože chci guildu která jde dopředu 

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: nemám žádné určité cíle, wow hraji abych se odreagoval a chci v tom pokracovat

8.Bezpečnost učtu: Je, byla a bude
kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): nikdo
máš e-mail od acc: ano
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Sem je to pouze moje postava

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: každý den po škole

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Pelezinko

/edit: PRO
Návrat nahoru Goto down
Asadafas
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 08, 2012 2:52 pm

1.Nick postavy: Asadafas
Nick altů: Deathasad, Premacy

2.Věk hráče: 18

3.Rasa: Dwarf
Povolaní: Warrior
Specializace: Protection (5207gs)
Dual specializace: Fury (4894gs)

4.Zkušenosti s wow: hraju asi rok... tento warr je moje prvni postava
předchozí patche: Narnias je můj první server takže jen wotlk.
úspěchy v gildách kde jsi působil/a: UD10/25 FC, ToC10/25 FC, Togc 10 4/5, togc 25 jsme ani nesložili Very Happy

5.Předchozí gilda: Tears of the Sorrow, Arrival of Fenix
Důvod odchodu: vedeni + guilda stagnuje

6.Proč Galaxy Rangers: jste guilda, která je schopná složit všechny dostupné raidy a posouvá se vpřed Smile

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: hraji hlavne pro zabavu a odreagování Smile

8.Bezpečnost učtu: je a vždy bude Smile
kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): nikdo
máš e-mail od acc: ano
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ne

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: každý den po škole

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: určitě ano, ale na nikoho konkrétního si teď nevzpomenu Very Happy

/edit: PROTI
Návrat nahoru Goto down
Gillgali
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Gilgalidor   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySun Sep 09, 2012 11:32 am

1.Nick postavy: Gilgalidor
Nick altů: Nemam žadnyho alta

2.Věk hráče: 14

3.Rasa: Nig elf
Povolaní: DK
Specializace: Frost(4400gs)
Dual specializace: Blood tank (Nwm GS)

4.Zkušenosti s wow: Hraju asi 1-2 roku a na Raidem Taktiky znam .
předchozí patche: Narnias je můj první server
úspěchy v gildách kde jsi působil/a:Toc10/25 UD10/25 Naxx10/25 OS10/25 je toho Hodně.
5.Předchozí gilda: Tears of the Sorrow, Arrival of Fenix
Důvod odchodu: Vulgarita, Dělají kraviny na raidech 1 znich je : Asadafas

6.Proč Galaxy Rangers: jste guilda ktera jse umí dohodnout na raidech a chtěl bych to u vas skusit.

7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Hraju pro Odpočinek .

8.Bezpečnost učtu: je a vždy bude .
kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): Bracha
máš e-mail od acc: ano
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: jo

9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Podle školy jinak na večery jsem tu

10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Pelezinko

/edit: PROTI
Návrat nahoru Goto down
bohus
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyMon Sep 10, 2012 1:51 pm

1.Nick postavy: Nick altů:Bohunka
2.Věk hráče:22
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:human uhdmg blood tank
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:offi par let zkusenosti i s cata vsecko na wotlku fc na spoute jinych serverech...
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:pvp guilda....
6.Proč Galaxy Rangers:protoze tu znam spousty lidi z ltb a hlavne tam mamte BOBIKA! Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:toho co chteji vsichni nezazivat zzbytecne wipy hrat trosku na urovni ale porad to brat jen jako hru ....
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:ma tady pristup jen moje mlada....
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:dokazu se prispusobit
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:znam lidi z ltb oni vedi kteri to jsou a bobika....

/edit: Zamitnuto
Návrat nahoru Goto down
Aly
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: přiháška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyMon Sep 10, 2012 10:08 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Aly, alti Ombrestka tank heal pala, Pinto arcane mage, Hulmiho resto shaman.
2.Věk hráče: 20
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Gnom, už 3 roky jenom demo jinak mam off affli ale umim za vse a na vse mam eq ale MILUJU DEMO! I love you
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: začínal jsem na tbc s palachem a magem v Gladiatorech a od wotlku hraju mainove locka byl jsem v Taerska a ted jsem byl skoro rok u Numero Uno takže si myslim ze neake zkusenosti mam Wink
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: jak sem rikal Numero Uno duvod, tak asi jako ostatni co odsud odesly, nefunguje tam tymova hra a vecne hadky a vedeni neni na dobre urovni a nebavi me raidovat hodinu tydne!!! No
6.Proč Galaxy Rangers: Jste jedna z top guild na serveru a raidujete a progresujete porad a to ja prave chci! bounce
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Dosahnout? No hlavne byt v týmu ktery tak funguje a jde mi o tymovou hru Smile
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Na můj ucet nema pristup nikdo a nikdo ani nemel, mail mam.........
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Pracuji a chodim 12ky do prace od 6ti do 6ti rani-nocni takze vecerni raidy nezstiham 2x tydne vetsinou ale dny v praci se porad meni nechodim konkretni dny jestli rozumite, jinak 4-5dni v tydne sem schopny raidu Smile
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Znám zpousty lidi od vas to je jasne Smile
11. Pár slovamy, jsem clovek co si rad zahraje(zaprogresuje) a ma rad srandu a PIVO queen budu rad dostat se do vasi skvele rodiny cyclops

/PRO
Návrat nahoru Goto down
adelaj
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: přihláška   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 22, 2012 2:07 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Adelaj
2.Věk hráče:24
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual:Human SH Priest specializace:Inscription Alchemy
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: Wow hraji s malejma prestavkama 6 let tbc raidy znam nazpamet uplne vsechny a WOTLK znam cele az po prve dva bosse v ICC
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:Predchozi gulda byla na serweru twinstar.CZ
6.Proč Galaxy Rangers: Kamaradka rikala ze ste super kolektiv Smile
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Co mozna nejvissiho hodnoceni zkolik Lichkinga
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc:,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Na acc mam pristup jen ja a urcite hral postavu semsi koupil pac sem byl linej expit .
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:Hraji i v praci a zalezi na dohode, casu je dostatek
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: JJ znam od malicka osobne Rezzinu

/edit: Prijat
Návrat nahoru Goto down
Mangix
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 22, 2012 4:35 pm

1.Nick postavy: Mangix Nick altů: Deathrage.Elirrian
2.Věk hráče:16
3.Rasa:Dwarf ,povolaní: Paladin ,specializace: holy ,dual specializace: retri
4.Zkušenosti s wow:hram wow 4 roky hraval som aj TBC chvilku. Taktiky poznam naxx10/25 UD10/25 aj HM toc10/25 HM moc nepoznam, předchozí patche: tbc, úspěchy v gildách kde jsi působil/a: AfP- toc10 hm
5.Předchozí gilda:Adamante Durior ,Důvod odchodu: Nevyhovuje mi raid time.
6.Proč Galaxy Rangers: Vyhovuje mi vas raid time, skoro cely tyzden chodite nejake raidy ktorych by som sa rad učastnoval.Rad by som sa vam predviedol.
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Uhealovat raid a byt flexibilny v raidoch.
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):0 , máš e-mail od acc: mam ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:stvrtok-nedela mozem raidovat stale pondelok-streda uvidim kolko bude ucenia.
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Ronex

/edit: tak pak satanik že ? > zamítnuto
Návrat nahoru Goto down
Xernetar




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 09. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Xernetar   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySat Sep 29, 2012 2:11 pm

1.Nick postavy: Xernetar- main
Nick altů: Xuro, Nopple
2.Věk hráče:16
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Xernetar- Night Elf Warrior 80 lvl, Arms/Prot(4,7k GS/4,7kGS), Xuro- Dwarf Hunter 80lvl, BM/MM (4,3k GS)
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a:5 roku (narnias 4), Vanilla (trochu), BC, Wotlk (narnias progress), -toho je az moc-
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:
6.Proč Galaxy Rangers: Nesnasim VA, Nesnasim AD, ( i kdyz znam par lidi co sou tam fajn), NU je minulost a kdyz sem se vratil GR vypada jako perspektiva pro PvE na Narniasu
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Chci dosahnou plynulosti v progressu, chci doahnout abych mel duvod hrat tuto hru
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Ne,1,ano,ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Streda,Ctvrtek 17.00-xx.xx,Weekendy non-stop
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Nasty,Pelezinko,Barjaklo,Bymbas.........


edit: Pro ozvi se ingame

Návrat nahoru Goto down
Faithful
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: prihlaska   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptySun Sep 30, 2012 6:08 pm

1.Nick postavy: Nick altů:Faithful-main, Sammson(dk) a ešte asi naexpim rogunu
2.Věk hráče:14
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace:paladin, ench eng a tail (všetky nad 400),retri /zbieram holy ale zatial 4k gs cca
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: ziadne slavne uspechy som nemal bol som vetsinou taky neutral hrač, a poznam všetky teras otvorene raidy fc okrem tocka hc (ak je tam nieco ine Very Happy) a ešte v ulduare som nikdi nebol na algalonovi ties netusim taktiku
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu: no lokapals ale stade seci odisly a nic sa tam nechodilo, dalej som bol vo ff ale vtedy sme maly trochu problem s pc a netom tak ma vykoply
6.Proč Galaxy Rangers: no ked som videl ze jedno s prvích guild co dala tocko 10 ako sa otvorily chamioni a anub tak som nad tým hned rozmišlal (hrám pre zabavu wipe mi nevadi)
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: mam dopredu kuknute ked idem raid kde mi moze padnu aky item
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty:no najprv na tejto postavičke hraval bratranec na tbc v guilde tgod ale on uz nehrava a tuto postavicku mi dal takze meno heslo vie on a ja mail je jeho
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: pridem podla toho ako je napisane v GEM a niekedy v piatok alebo sobotu nemozem
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:no nikoho asi nepoznem osobne ale vela ludi co som poznal a teras ich stretnem su u vas napriklad pelezinko

/edit: zamitnuto
Návrat nahoru Goto down
Bukca




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 02. 10. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Bukca, Resto/feral   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyTue Oct 02, 2012 1:54 pm

1.Nick postavy: Bukca, altů:Pbukca
2.Věk hráče: 22
3.Rasa: Night elf
Povolaní: Elemental leatherworking, Tailoring, Skinning
Specializace: Restoration
Dual specializace: Feral (dmg )
4.Zkušenosti s wow: hram od TBC, uspechy: zabil som vsetko co dali alici ( okrem algalona :X tam sa mi nikdy nechcelo )
5.Předchozí gilda: VA
Důvod odchodu: Demence jedinyho cloveka v guilde kvuli ktoremu sem dostal kick.
6.Proč Galaxy Rangers: mate EPGP, dobry progres, Dobra verejna mienka
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Legendarky z UD, first kilu novootvorenych instancii, farma HC modov, proste TOP
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): 0 - iba ja.
Máš e-mail od acc: ano
Hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: Na tbc som ju expil s jednym kamosom, od patchu 2.4.3 len ja.
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: vzdy ked niesom v práci, avsak mám psa tak sem tam budem muset skocit s nim von, inak obmedzenia nemám.Mozno v noci kolo 1:00 by som už rád spal.
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Aly, Loravi, Ronexx, Edvin, Equiz.


Bonusovy bod 11: Neco o mne: no zdala sa mi prihlaska troska kratka tak idem napisat nieco o mne.. Poprve upozornujem ze som dost ukecany, takze budem do guild chatu dost vela pisat. Na raidoch nemam problem byt ticho, ale ked nahodou vidim ze nekto dela neco zle, proste mi to neda a reknu to, som tak troska zvyknuty na vsiu uroven raidovania ( kazdy robi co ma a nevyhovara sa ). Ohladom guild v ktorych som bol napisem, ze som zacinal u "The wizzard of shadows", pak som presiel do "Blood Shadows", odtial do "Refusion" a potom ako do poslednej guidy aktivnej do "Vir Aeternum". Az na tu poslednu som leavoval guildy kôli rozpadu, bohužial nebolo čo progresovat a ludia prestavali hrat alebo odišli na ofik. Čo sa týka druida, myslim si ze healovat celkom umim, theorycraftu druida se rozumim ( okrem balanc - sova je hnusná). Ohladom toho co som pisal o psovi, myslim ze ked ho vyvencim pred raid timom, tak nejake 2-3 hodky vydrzi a nebudu muset afkovat. Externe studujem a pracujem, takze nie kazdy den budem online, ale kedze studium je externe budem online dost vela.. a Este by mi tu chybal jeden bodik, co od guildy ocakavam. V tom by som napisal ze cakam hlavne ludi, ktory nebudu mat problem si vyrikat nejake problemy na rovinu, cakam priatelsky kolektiv s velkou chutou progresovat, cakam ludi ktorym nevadi wipnut na HC anubovi 20 krat Very Happy. Taky ocekavam ze sa chodi UD 25 jelikos nutne potrebujem legendary macenu ( v 2 guildach som za nu dostal 1000gp a mam len 3 fragmenty, co ma ide porazit + na druida je ta macena ako stvorena kôli velkemu aoe healu ). To by bolo asi tak všetko co som mal na srdci, a dufam ze sa k prihlaske co najskôr vyjadríte.

/edit: zamitnuto
Návrat nahoru Goto down
Cirie
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyFri Oct 05, 2012 2:03 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Cirie
2.Věk hráče:19
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Gnome, Ench,(pracuji na LW a skin), talenty assassination
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: wow hraji asi rok, znam taktiky na vsechny 10man raidy, 25man raidy pouze teoreticky
5.Předchozí gilda: ,Důvod odchodu:
6.Proč Galaxy Rangers: Jste kvalitni Pve gilda, uspesne chodite 25men raidy
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Chci se snazit zlepsit sve schopnosti abych byl prospesny gilde, a chodit 25men raidy
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): pouze ja
máš e-mail od acc: ano
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Studuji vysokou skolu, takze ne vzdy tu muzu byt, ale vecery mam vetsinou volne
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick: Martynin

/edit: PRO ozvi se ingame
Návrat nahoru Goto down
panburhan




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 10. 12

Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: retri/holy pala    Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyFri Oct 12, 2012 5:10 pm

1.Nick postavy:panburhan
2.Věk hráče:16
3.Rasa:Human
povolaní:Paladin
specializace:Retri
dual specializace:Holy
4.Zkušenosti s wow:3 roky hrani wow na anathene a deffenderu fun
úspěchy v gildách kde jsi působil/a: FC NAXX 10/25 FC TOC 10/25 TOC 10 hc 4/5
5.Předchozí gilda:For Fun
Důvod odchodu:neshcopnost zlozit vlastnu 25 Smile
6.Proč Galaxy Rangers:mate dobry progress,je tam dost lidi z for fun a dobru povjest a kolektiv
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE:ted FC toc 25 hc a pak na dalsi dat FC ICC 25 hc
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc):iba ja
máš e-mail od acc:ano
hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: ne
9.Jak jsi na tom s časem na hraní:tak ja se prispusobim raid time
10.Znáš lépe někoho z naší gildy, nick:lepe ani ne ale dost lidi co odesli z for fun

/edit pro
Návrat nahoru Goto down
genocida
Anonymní




Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 EmptyTue Oct 16, 2012 11:33 pm

1.Nick postavy: Nick altů: Genocida
2.Věk hráče:19
3.Rasa: ,povolaní: ,specializace: ,dual specializace: Human / Paladin / Holy / Protect
4.Zkušenosti s wow: , předchozí patche: ,úspěchy v gildách kde jsi působil/a: 100%, WoW hram uz cca 4 roky *
6.Proč Galaxy Rangers: Chcem patriť medzi najelpsich, caste raidovanie
7.Čeho chceš dosáhnout v PvE: Maximalne co sa bude dat
8.Bezpečnost učtu, kolik lidí má přístup na tvuj účet(acc): , máš e-mail od acc: ,hrál za tuto postavu někdo jiný než ty: IBA JA ! nikdo nema pristup
9.Jak jsi na tom s časem na hraní: Mam flexibilnu pracu cize mozem sa hrat kedy chcem
*Vysvetlenie toho bodu a ostatnych otazok na ktorych som neodpovedal:
Takze problem je ten ze nemam dobry EQ,to znamena ze mam GS okolo 2,5K a dovod? Hraval som na inom serveri (anathema) ale dovodu ze sa mi ta nelubilo pretoze tam maju uz novu sezonu a to neni pre mna tak som odisiel naspet na narnias. U hordy mam jedneho paladina menom Dedusko. Na anatheme mam odchodene vsetky dungeony ktore su mozne cize taktiky viem. Dakujem za skore vyjadrenie.

/edit: udelej neco s tim equipem a ozvi se znovu, s touto urovní equipu lidi neberem, ani nemame jistotu že u sveho hraní vydrží
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlášky do gildy (podat přihlášku)   Přihlášky do gildy (podat přihlášku) - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihlášky do gildy (podat přihlášku)
Návrat nahoru 
Strana 11 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Galaxy Rangers :: O gildě - Náborové info - Přihlášky - Návštěvní kniha-
Přejdi na: